• 20.09.2018

  Фінансування за новим принципом та медичне обслуговування населення

  Головні лікарі, бухгалтери та економісти тих закладів первинної медичної допомоги (ПМД), які уклали договори про надання послуг із Національною службою здоров’я України (НСЗУ), на спеціальних тренінгах навчаються, як правильно забезпечити роботу після переходу на нову систему фінансування за принципом «гроші йдуть за пацієнтом».
 • 23.07.2018

  Запорізькі медцентри отримують нове комп’ютерне обладання

  Як повідомив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль, нині триває монтаж устаткування для серверних кімнат, придбаних для центрів первинної медико-санітарної допомоги.
 • 20.06.2018

  Для запорожских амбулаторий купили компьютерной техники на 7 миллионов

  Департамент здравоохранения Запорожской облгосадминистрации в мае купил компьютерной техники на 7,75 миллиона гривен. Закупка проведена за счет кредита Мирового банка, говорится на сайте проекта «Улучшение здравоохранения на службе у людей».
 • 11.06.2018

  У Мелітопольському районі відкрили нову амбулаторію

  Перший заступник голови облдержадміністрації Елла Слепян перебуває з робочою поїздкою в Мелітопольському районі. Тут вона взяла участь в урочистому відкритті амбулаторії загальної практики сімейної медицини в с. Нове – комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги Мелітопольської районної ради Запорізької області».
 • 01.02.2018

  Медики обговорили результати реалізації субпроекту Світового банку

  Нещодавно у Полтавському обласному клінічному онкологічному диспансері відбулась нарада. В її роботі взяли участь директор Департаменту охорони здоров’я Віктор Лисак, головні фахівці Департаменту, керівники обласних лікувально-профілактичних закладів, центральних районних лікарень та Центрів ПМСД.