Семінар «Державний огляд фінансів в Україні - проміжні результати»

  • Дата новини:
  • Компонент:
  •  
  • Субпроект:
12 квітня 2018 року в офісі Світового банку В Києві відбувся семінар  «Державний огляд фінансів в Україні: обговорення проміжних результатів».  Семінар був присвячений обговоренню механізмів та методів підвищення ефективності  державних послуг при реалізації структурних реформ, які відбуваються  у сферах освіти, охорони здоров'я, державного управління, соціального забезпечення тощо. 
 
Реформи у сфері освіти, охорони здоров'я та державного управління мають на меті підвищення оплати праці вчителів, лікарів та державних службовців з метою посилення мотивації, залучення та збереження якісного персоналу. Однак досягнення цієї мети без значного зростання видатків бюджету можливе лише за умови одночасного впровадження реалістичних заходів з оптимізації кадрового складу, мережі шкіл та лікарень. Підвищення ефективності та фіскальної стабільності системи соціального захисту потребуватиме створення стимулів для внесків у пенсійну систему та покращення адресність соціальної допомоги, зокрема  програми  житлово-комунальної субсидії.
 
У роботі семінару взяли участь фахівці та експерти Світового Банку, представники Міністерства фінансів України, Міністерства освіти України, Міністерства соціальної політики України, Національного агентства України з питань державної служби, проекту МОЗ “Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей» тощо.