Тренінги з ефективного господарювання для ПМД

  • Дата новини:
  • Компонент:
  •  
  • Субпроект:
Як потрапити на тренінг з ефективного господарювання для надавачів первинної медичної допомоги 
 
У вересні-жовтні 2018 року у Львові, Полтаві та Вінниці управлінські команди закладів первинної медичної допомоги, що першими підписали угоди із Національною службою здоров’я , мають нагоду пройти навчання щодо фінансово-економічних та юридичних аспектів господарювання. 
 
Тренінги пройдуть за підтримки спільного проекту МОЗ України зі Світовим банком «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» та у партнерстві із Національною службою здоров’я та проектом USAID “Підтримка реформи охорони здоров’я”.
 
Для кого ці тренінги
 
Тренінги розраховані на команди у складі 2-3 фахівців від закладу: головний лікар, представник власника закладу, економіст/заступник головного лікаря, завідувач кадрами. В одному тренінгу можуть взяти участь команди із 10 закладів.
 
Запрошуємо команди закладів первинної допомоги подаватися на конкурсі, щоб взяти участь у тренінгах «Фінансово-економічні та юридичні засади господарювання надавача первинної медичної допомоги (ПМД)».
 
Для того, аби взяти участь у тренінгу, вам потрібно подати заявку на участь. При цьому ваш медзаклад повинен мати підписану угоду із НСЗУ, а ваші працівники не повинні бути учасниками аналогічних тренінгів, які проводилися у липні-серпні 2018 року.
 
Як взяти участь у тренінгу
 
Щоби взяти участь у конкурсі, треба виконати 2 простих кроки:
 
1. До 31 серпня 2018 року подати заявку на участь у конкурсі, заповнивши онлайн-форму.
 
2. Заповнити в онлайн-формі мотиваційний лист, де обґрунтувати, чому саме ваша команда має відвідати цей тренінг. 
 
Попередню програму тренінгу «Фінансово-економічні та юридичні засади господарювання надавача первинної медичної допомоги (ПМД)» можна переглянути тут.
 
Нагадаємо, що у липні вже пройшли два тренінги у Києві та Одесі. Учасники з допомогою експертів-тренерів вчилися на практиці вирішувати юридичні, адміністративні, кадрові та фінансові питання, які постали після переходу на нову систему фінансування «гроші йдуть за пацієнтом». 

Фото