Сторінка містить інформацію про новини та події, які відбулись в рамках реалізації даного субпроекту (кластеру)

1
 • 17.10.2018

  Пересувні амбулаторії здійснили 10 виїздів у віддалені селища Полтавщини

  Більше 13 мільйонів українців, які живуть у селах, потребують кращого доступу до якісних медичних послуг. Щоб отримати первинну медичну допомогу багатьом з них доводиться долати десятки кілометрів. На Полтавщині цю проблему вирішили у досить оригінальний спосіб: замість побудови стаціонарних амбулаторій на місцях, було придбано 7 пересувних медичних амбулаторій «Комплексні медичні послуги».
 • 04.10.2018

  Як отримати безоплатну допомогу при хворобах серця. Приклад Вінниці

  У 2018 році 650 коронографій для вінничан провели на ангіографі, придбаному за кошти спільного проекту Світового банку та Міністерства охорони здоров'я України «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» у Вінницькій області. Усі дослідження та процедури стентування для пацієнтів були безоплатними.
 • 05.09.2018

  Якість надання медичних послуг на Волині поліпшується

  На Волині підбили попередні підсумки реалізації спільного проекту Світового банку та МОЗ України «Поліпшення охорони здоров’я на службі в людей» у 2018 році. Придбали медичне обладнання, реконструювали кілька амбулаторій сімейної медицини та закупили комп'ютери для лікарів первинної ланки.
 • 17.08.2018

  На Полтавщині обстежують пацієнтів із найвіддаленіших районів області

  В рамках проекту було закуплено 7 пересувних автомобільних комплексів марки «ISUZU» на загальну суму понад 1 млн доларів США. Автомобілі, які оснащені найсучаснішою технікою для оперативної діагностики можуть дістатися навіть до найвіддаленіших куточків області.
 • 10.08.2018

  На Волині пацієнти із порушеннями ритму серця отримали шанс на життя

  У Волинській обласній клінічній лікарні запрацювала установка для проведення інвазивних електрофізіологічних досліджень серця (ЕФДС) із генератором для радіочастотних (РЧ) абляцій з помпою та програмованою електрокардіостимуляцією (ЕКС).
 • 07.08.2018

  Перші десять пацієнтів на Волині отримали штучні клапани серця

  Перші десять пацієнтів Волинської обласної клінічної лікарні безоплатно отримали штучні клапани серця, які імплантують пацієнтам при захворюванні або дисфункції одного з чотирьох клапанів серця з метою відновлення його працездатності. Клапани були придбані у рамках спільного проекту МОЗ України і Світового банку «Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей».
 • 06.08.2018

  У Вінниці відкрито другу операційну для пацієнтів з інфарктом

  У Вінницькому кардіоцентрі успішно провели кілька перших операцій з використанням нового мобільного цифрового ангіографа — апарата для діагностики і лікування коронарних судин. Його та інше медичне обладнання загальною вартістю понад 16 млн грн придбали в рамках cубпроекту Світового банку та МОЗ України у Вінницькій області.
 • 03.08.2018

  Цілодобова «швидка» під шкірою

  27 липня у Волинській обласній клінічній лікарні 56-річному волинянину, який страждає на пароксизмальну шлуночкову тахікардію, зробили операцію з імплантації 2-камерного кардіовертера-дефібрилятора під шкіру.
 • 25.07.2018

  Завдяки новітньому обладнанню обласна лікарня рятує життя пацієнтів

  Більше пів тисячі операцій, а, отже, врятованих життів, провели за неповних чотири місяці в рівненському серцево-судинному центрі, що був створений в рамках проекту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей». Однак, окрім ангіографа, на якому власне і проводилися ці операції, в рамках реалізації проекту була закуплена ще чимала кількість медичного обладнання, зокрема і надсучасний УЗД-сканер, який, як стверджують лікарі, є унікальним для всієї Західної України. Тож, що дає для пацієнтів сучасне обладнання, закуплене в рамках проекту Світового банку, та яким є серцево-судинний центр в Рівненській області досліджували журналісти місцевих телеканалів
 • 24.07.2018

  До волинських медзакладів надійшли нові ліжка

  Вартість договору – у межах 14 400 євро
 • 18.07.2018

  Майже 600 пацієнтів прооперували у Рівненському серцево-судинному центрі

  Загалом, 593 операції за неповні чотири місяці провели в Рівненському серцево-судинному центрі, який відкрився в рамках реалізації спільного зі Світовим банком проекту МОЗ України «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей».
 • 26.06.2018

  Світовий банк та МОЗ розповіли про майбутнє проекту

  Відбувся бізнес-форуму у рамках реалізації спільного з Міжнародним банком реконструкції та розвитку інвестиційного проекту «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей»
 • 20.06.2018

  Отримано автотранспорт для надання комплексних медичних послуг

  У рамках реалізації в області субпроекту «Запровадження інноваційної моделі системи надання послуг хворим на гіпертонію в Полтавській області» Проекту Міжнародного банку реконструкції та розвитку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» отримано 7 автомобільних пересувних комплексів.