Сторінка містить інформацію про новини та події, які відбулись в рамках реалізації даного субпроекту (кластеру)

1
 • 14.01.2019

  Як лікують серцево-судинні хвороби на Дніпропетровщині

  Понад 5 тисяч пацієнтів з гострим інфарктом міокарда і порушеннями коронарного кровообігу та 3 тисячі пацієнтів з важкими порушеннями серцевого ритму щороку приймає Дніпровський обласний клінічний центр кардіології та кардіохірургії. І це лише ургентні хворі, які потребують проведення невідкладних лікувальних заходів. Медзаклад працює у режимі 24/7/365 і приймає пацієнтів з усієї області та зони проведення Операції Об'єднаних сил (ООС).
 • 20.11.2018

  Новий рівень медичної допомоги для пацієнтів із хворобами серця на Волині

  На Волині, за даними Обласного центру здоров'я, щороку трапляється майже 1000 випадків гострого інфаркту міокарду. Одним із медичних закладів області, де проходять лікування пацієнти із серцево-судинними катастрофами, є Волинська обласна клінічна лікарня (ВОКЛ). Завдяки реалізації в області спільного проекту Світового банку та МОЗ України «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» лікарня отримала найсучасніше медичне обладнання і розхідних матеріалів на суму близько 42 млн. грн., яке рятуватиме життя волинян.
 • 02.11.2018

  У новому серцево-судинному центрі Рівного провели першу тисячу операцій

  Близько тисячі операцій за дев’ять місяців провели лікарі Рівненського серцево-судинного центру, що відкрився цьогоріч в рамках реалізації проекту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей»
 • 01.11.2018

  Раннє виявлення ракових захворювань рятує життя

  Раннє виявлення хвороби є найбільш доцільним методом боротьби із захворюванням, адже на першій стадії рак грудей виліковується у 95% жінок. За вирішення цієї проблеми взявся субпроект «Онкопревенція та впровадження ефективних протипухлинних технологій у Львівській області», який є частиною спільного проекту Світового банку та МОЗ України «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей».
 • 26.10.2018

  Дистанційні консультації кардіологів рятують життя пацієнтів на Запоріжжі

  У сільській місцевості мешкає 33% українців. Усі вони потребують надання якісної та своєчасної медичної допомоги. Одним із вирішень цієї проблеми можуть стати дистанційні консультації.
 • 17.10.2018

  Пересувні амбулаторії здійснили 10 виїздів у віддалені селища Полтавщини

  Більше 13 мільйонів українців, які живуть у селах, потребують кращого доступу до якісних медичних послуг. Щоб отримати первинну медичну допомогу багатьом з них доводиться долати десятки кілометрів. На Полтавщині цю проблему вирішили у досить оригінальний спосіб: замість побудови стаціонарних амбулаторій на місцях, було придбано 7 пересувних медичних амбулаторій «Комплексні медичні послуги».
 • 04.10.2018

  Як отримати безоплатну допомогу при хворобах серця. Приклад Вінниці

  У 2018 році 650 коронографій для вінничан провели на ангіографі, придбаному за кошти спільного проекту Світового банку та Міністерства охорони здоров'я України «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» у Вінницькій області. Усі дослідження та процедури стентування для пацієнтів були безоплатними.
 • 05.09.2018

  Якість надання медичних послуг на Волині поліпшується

  На Волині підбили попередні підсумки реалізації спільного проекту Світового банку та МОЗ України «Поліпшення охорони здоров’я на службі в людей» у 2018 році. Придбали медичне обладнання, реконструювали кілька амбулаторій сімейної медицини та закупили комп'ютери для лікарів первинної ланки.
 • 17.08.2018

  На Полтавщині обстежують пацієнтів із найвіддаленіших районів області

  В рамках проекту було закуплено 7 пересувних автомобільних комплексів марки «ISUZU» на загальну суму понад 1 млн доларів США. Автомобілі, які оснащені найсучаснішою технікою для оперативної діагностики можуть дістатися навіть до найвіддаленіших куточків області.
 • 10.08.2018

  На Волині пацієнти із порушеннями ритму серця отримали шанс на життя

  У Волинській обласній клінічній лікарні запрацювала установка для проведення інвазивних електрофізіологічних досліджень серця (ЕФДС) із генератором для радіочастотних (РЧ) абляцій з помпою та програмованою електрокардіостимуляцією (ЕКС).
 • 07.08.2018

  Перші десять пацієнтів на Волині отримали штучні клапани серця

  Перші десять пацієнтів Волинської обласної клінічної лікарні безоплатно отримали штучні клапани серця, які імплантують пацієнтам при захворюванні або дисфункції одного з чотирьох клапанів серця з метою відновлення його працездатності. Клапани були придбані у рамках спільного проекту МОЗ України і Світового банку «Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей».
 • 06.08.2018

  У Вінниці відкрито другу операційну для пацієнтів з інфарктом

  У Вінницькому кардіоцентрі успішно провели кілька перших операцій з використанням нового мобільного цифрового ангіографа — апарата для діагностики і лікування коронарних судин. Його та інше медичне обладнання загальною вартістю понад 16 млн грн придбали в рамках cубпроекту Світового банку та МОЗ України у Вінницькій області.
 • 03.08.2018

  Цілодобова «швидка» під шкірою

  27 липня у Волинській обласній клінічній лікарні 56-річному волинянину, який страждає на пароксизмальну шлуночкову тахікардію, зробили операцію з імплантації 2-камерного кардіовертера-дефібрилятора під шкіру.
 • 25.07.2018

  Завдяки новітньому обладнанню обласна лікарня рятує життя пацієнтів

  Більше пів тисячі операцій, а, отже, врятованих життів, провели за неповних чотири місяці в рівненському серцево-судинному центрі, що був створений в рамках проекту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей». Однак, окрім ангіографа, на якому власне і проводилися ці операції, в рамках реалізації проекту була закуплена ще чимала кількість медичного обладнання, зокрема і надсучасний УЗД-сканер, який, як стверджують лікарі, є унікальним для всієї Західної України. Тож, що дає для пацієнтів сучасне обладнання, закуплене в рамках проекту Світового банку, та яким є серцево-судинний центр в Рівненській області досліджували журналісти місцевих телеканалів
 • 24.07.2018

  До волинських медзакладів надійшли нові ліжка

  Вартість договору – у межах 14 400 євро
 • 18.07.2018

  Майже 600 пацієнтів прооперували у Рівненському серцево-судинному центрі

  Загалом, 593 операції за неповні чотири місяці провели в Рівненському серцево-судинному центрі, який відкрився в рамках реалізації спільного зі Світовим банком проекту МОЗ України «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей».
 • 26.06.2018

  Світовий банк та МОЗ розповіли про майбутнє проекту

  Відбувся бізнес-форуму у рамках реалізації спільного з Міжнародним банком реконструкції та розвитку інвестиційного проекту «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей»
 • 20.06.2018

  Отримано автотранспорт для надання комплексних медичних послуг

  У рамках реалізації в області субпроекту «Запровадження інноваційної моделі системи надання послуг хворим на гіпертонію в Полтавській області» Проекту Міжнародного банку реконструкції та розвитку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» отримано 7 автомобільних пересувних комплексів.