Запит на надання висловлення зацікавленості CQ – 1.3.1.2

  • Дата новини:
  • Компонент:
  •  
  • Субпроект:

ЗАПИТ НА НАДАННЯ ВИСЛОВЛЕННЯ ЗАЦІКАВЛЕНОСТІ

 

(КОНСУЛЬТАЦІЙНІ ПОСЛУГИ – ВІДБІР КОМПАНІЙ)

 

УКРАЇНА

Міністерство охорони здоров’я України

Проект «Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей»

Позика № 8475-UA

Субпроект «Підтримка реформування системи охорони здоров’я Дніпропетровської області»

 

Назва завдання: Проведення опитувань з обробкою даних; Проведення соціологічних досліджень за 2018 рік.

Номер завдання (відповідно до плану закупівель): CQ – 1.3.1.2.

Уряд України отримав від Світового банку позику на фінансування проекту «Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей» і має намір витратити частину цієї позики для оплати консультаційних послуг.

Консультаційні послуги (далі – Послуги) включають, але не обмежуються, наступним:

проведення соціологічного дослідження (методом глибинних інтерв’ю) населення Дніпропетровської області у 2019 році за 2018 рік для (і) визначення рівня його поінформованості щодо профілактики та лікування ССЗ, довіри до медичних працівників та (іі) визначення та вивчення соціальних проблем, пов'язаних з доглядом за здоров’ям та медичним обслуговуванням, з роллю здоров'я і працездатності населення в соціальному розвитку (Технічне завдання додається).

Орієнтовний термін надання Послуг – 3 (три) місяці з дати підписання договору.

Департамент охорони здоров’я Дніпропетровської області запрошує правомочні консультаційні компанії (далі – Консультанти) висловити свою зацікавленість щодо надання вищезазначених Послуг. Зацікавлені консультанти мають надати інформацію, яка демонструє, що вони мають необхідну кваліфікацію та відповідний досвід для виконання цих Послуг.

Кваліфікація Консультанта повинна відповідати наступним мінімальним вимогам:

  • щонайменше 5 років підтвердженого досвіду (щонайменше 3 успішно проведених досліджень (надати один рекомендаційний лист від попередніх замовників робіт) розробки методології дослідження, в тому числі дизайну вибірки, анкет для дослідження, проведення дослідження, вводу, обробки та аналізу даних;

  • щонайменше 3 роки досвіду проведення медичних та/або соціально-демографічних опитувань в Україні чи інших країнах;
  • підтвердження можливості проведення дослідження зазначеної у цьому документі якості: можливості залучення до виконання завдання ключового персоналу (керівник дослідження, менеджер зі збору даних, основні аналітики, модератори глибинних інтерв’ю) із підтвердженим досвідом роботи у сфері проведення досліджень населення (щонайменше 3 роки досвіду).

Додаткові бажані вимоги Консультанта:

  • досвід роботи Консультанта / його персоналу із міжнародними організаціями / участь у міжнародних проектах, що стосуються системи охорони здоров’я.

Зацікавленим консультантам необхідно звернути увагу на п. 1.9 «Керівництва з відбору та залучення консультантів за позиками МБРР, кредитами та грантами МАР позичальниками Світового банку», затвердженого в січні 2011 року (переглянутого у липні 2014 р.) («Керівництво із закупівлі послуг консультантів»), в якому визначається політика Світового Банку щодо конфлікту інтересів.

Консультанти можуть об'єднуватися з іншими компаніями у формі об'єднання компаній або на умовах субпідряду з метою підвищення їх кваліфікації.

Відбір консультантів здійснюватиметься відповідно до процедури відбору на основі кваліфікації консультантів, що викладена у Керівництві із закупівлі послуг консультантів.

Додаткова інформація може бути отримана за адресою, зазначеною нижче у робочій час з 10:00 до 17:00 за місцевим часом.

Висловлення зацікавленості у письмовому вигляді просимо направляти на адресу зазначену нижче (поштою, електронною поштою, або особисто) до 16:00 місцевого часу30жовтня 2018 р.

Департамент охорони здоров'я Дніпропетровської обласної державної адміністрації

кімн. 150 (канцелярія), пр. Олександра Поля, 2, м. Дніпро, 49000.

Контактна особа: Волосковець Р.В.

Тел./ +38 (056)770-90-38

E-mail:guoz@adm.dp.gov.ua; копія: dnipro_project@ukr.net

Будь ласка у листі зазначте тему: «CQ – 1.3.1.2– висловлення зацікавленості».

 

 

 

Заступник директора департаменту охорони здоров’я

Дніпропетровської облдержадміністрації                                                                В.В. КУЛИК