Нарада Дніпропетровської ГУС з фахівцями СБ та ГКПП

  • Дата новини:
  • Компонент:
  •  
  • Субпроект:

У Дніпропетровську 12 квітня відбулася зустріч Групи управління субпроектом «Підтримка реформування системи охорони здоров’я Дніпропетровської області» з впровадження проекту Світового банку  з фахівцями Світового банку та групою консультаційної підтримки Проекту Міністерства охорони здоров’я України.

Крім того, на зустріч запросили членів Комісії з відбору консультантів, товарів, робіт та неконсультативних послуг, керівників лікувально-профілактичних закладів, що задіяні в реалізації Проекту, консультантів субпроекту та членів Комісії з відбору консультантів, товарів, робіт та неконсультативних послуг субпроекту Запорізької області.

Відкрив зустріч заступник голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації О.М.Кужман. Він привітав місію Світового банку та стисло доповів, що зроблено командою з реалізації Проекту в Дніпропетровській області.

Протягом наради відбулося обговорення питань опрацювання проектів тендерної документації на виконання робіт за закупівлями в межах субпроекту, тренінг для членів комісій з відбору консультантів, товарів, робіт та неконсультативних послуг субпроектів Дніпропетровської та Запорізької областей з питань проведення закупівель за процедурами Світового банку.

Фото