Запит на надання висловлення зацікавленості CQ-1.3.1

  • Дата новини:
  • Компонент:
  •  
  • Субпроект:

ЗАПИТ НА НАДАННЯ ВИСЛОВЛЕННЯ ЗАЦІКАВЛЕНОСТІ

(КОНСУЛЬТАЦІЙНІ ПОСЛУГИ – ВІДБІР КОМПАНІЙ)

 

 

УКРАЇНА

Міністерство охорони здоров’я України

Проект «Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей»

Позика № 8475-UA

Субпроект «Підтримка реформування охорони здоров’я Дніпропетровської області»

 

Назва завдання: Проведення опитувань з виготовленням анкет, обробки даних; проведення соціологічних досліджень за 2016 рік.

Номер завдання (відповідно до плану закупівель): CQ 1.3.1

Уряд України отримав від Світового банку позику на фінансування проекту «Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей» і має намір витратити частину цієї позики для оплати консультаційних послуг.

Консультаційні послуги (далі – Послуги) включають, але не обмежуються, наступним:

проведення двоетапного соціологічного дослідження (методом особистих формалізованих інтерв’ю та методом глибинних інтерв’ю) населення Дніпропетровської області у 2016 році для (і) визначення рівня його поінформованості щодо профілактики та лікування серцево-судинних захворювань, довіри до медичних працівників та (іі) визначення та вивчення соціальних проблем, пов'язаних з доглядом за здоров’ям та медичним обслуговуванням, з роллю здоров'я і працездатності населення в соціальному розвитку.

Орієнтовний термін надання Послуг – 7 (сім) місяців з дати підписання договору.

Департамент охорони здоров’я Дніпропетровської області запрошує правомочні консультаційні компанії (далі – Консультанти) висловити свою зацікавленість щодо надання вищезазначених Послуг. Зацікавлені консультанти мають надати інформацію, яка демонструє, що вони мають необхідну кваліфікацію та відповідний досвід для виконання цих Послуг.

Кваліфікація Консультанта повинна відповідати наступним мінімальним вимогам:

–        щонайменше 5 років досвіду (щонайменше 3 успішно проведених досліджень (надати один рекомендаційний лист від попередніх замовників робіт) розробки методології дослідження, в тому числі дизайну вибірки, анкет для дослідження, проведення дослідження, валідації, обробки та аналізу даних;

–        щонайменше 3 роки досвіду проведення медичних та/або соціально-демографічних опитувань в Україні чи інших країнах;

–        підтвердження можливості проведення дослідження зазначеної у цьому документі якості: можливості залучення до виконання завдання ключового персоналу (керівник дослідження, менеджер зі збору даних, основні аналітики, модератори глибинних інтерв’ю) із підтвердженим досвідом роботи у сфері проведення досліджень населення (щонайменше 3 роки досвіду) – надати СV основного персоналу з докладним описом досвіду, що є релевантним до мети Технічного завдання.

Додаткові бажані вимоги Консультанта:

–        досвід роботи Консультанта / його персоналу із міжнародними організаціями / участь у міжнародних проектах, що стосуються системи охорони здоров’я.

Вимоги до кваліфікації ключового персоналу Консультанта:

Керівник проекту повинен:

–         мати щонайменше вищу освіту у галузі соціології, статистики економіки та/або охорони здоров’я;

–        мати щонайменше 3 роки практичного досвіду організації та проведення соціологічних досліджень в Україні чи в інших країнах;

Наявність у команді Консультанта спеціалістів, які мають 3-річний досвід участі у повному циклі соціологічних досліджень (розробки методології дослідження, визначення цільових груп, розробки інструментарію збору даних, обробки, аналізу даних).

Наявність у команді спеціаліста з охорони здоров’я, що надаватиме рекомендації щодо інструментів збору даних, та надаватимуть поради щодо інтерпретації даних, який повинен:

–        мати щонайменше освітній ступінь магістра / спеціаліста у сфері громадськогоздоров’я, медицини  або у суміжних з медициною галузях;

–        мати досвід роботи у сфері громадськогоздоров’я чи проведення соціологічних досліджень у сфері громадськогоздоров’я – не менше 3-х років.

Зацікавленим консультантам необхідно звернути увагу на п. 1.9 "Керівництва з відбору та залучення консультантів за позиками МБРР, кредитами та грантами МАР позичальниками Світового банку", затвердженого в січні 2011 року (переглянутого у липні 2014 р.) ("Керівництво із закупівлі послуг консультантів"), в якому визначається політика Світового Банку щодо конфлікту інтересів.

Консультанти можуть об'єднуватися з іншими компаніями у формі об'єднання компаній або на умовах субпідряду з метою підвищення їх кваліфікації.

Відбір консультантів здійснюватиметься відповідно до процедури відбору на основі кваліфікації консультантів, що викладена у Керівництві із закупівлі послуг консультантів.

Додаткова інформація може бути отримана за адресою, зазначеною нижче у робочій час з 10:00 до 17:00 за місцевим часом.

Висловлення зацікавленості у письмовому вигляді просимо направляти на адресу зазначену нижче (поштою, електронною поштою, або особисто) до 17:00 місцевого часу22 серпня 2016 р.

Департамент охорони здоров'я Дніпропетровської обласної державної адміністрації

кімн. 150 (канцелярія), пр. Олександра Поля, 2, м. Дніпро, 49000.

Контактна особа: Волосковець Р.В.

Тел./ +38 (056)770-90-38

E-mail:guoz@adm.dp.gov.ua; копія: dnipro_project@ukr.net

Будь ласка у листі зазначте тему: «CQ 1.3.1 – висловлення зацікавленості».

 

 

Директор Департаменту охорони здоров’я

Дніпропетровської облдержадміністрації,

заступник Голови ГУС                                                                                              Н.Ю. Будяк