Запрошення до участі у торгах №ICB/1.2.1

  • Дата новини:
  • Компонент:
  •  
  • Субпроект:

Запрошення до участі у торгах

 

УКРАЇНА

Проект «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей»

Позика № 8475-UA

Назва Договору: «Медичне обладнання для оснащення 39 лікарських амбулаторій»

Номер (згідно з Планом закупівель): МКТ № 1.2.1

 

1.         Уряд України отримав від Світового Банку фінансування для реалізації проекту “Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей” № 8475-UA і має намір використати частину цих коштів для здійснення платежів по договору на поставку медичного обладнання для оснащення 39 лікарських амбулаторій у м. Дніпро та м. Кривий Ріг. Процес торгів буде проводитися згідно правил та процедур Світового Банку.

2.         Департамент охорони здоров'я Дніпропетровської обласної державної адміністрації запрошує надсилати запечатані тендерні пропозиції від правомочних учасників торгів на поставку медичного обладнання для оснащення 39 лікарських амбулаторій Дніпропетровської області за наступними позиціями:

 

1.Пульсоксиметр напальцевий – прилад для вимірювання рівня кисню в крові безкровним методом. – 186 шт.

2. Білірубінометр. – 39 шт.

3. Апарат визначення рівня глюкози крові у комплекті (глюкометр). – 546 шт.

4. Холестерометр. – 39 шт.

5. ЕКГ-телеметричний пристрій. – 186 шт.

6. Електрокардіограф портативний трьохканальний з комбінованим живленням з автоматичною розшифровкою. – 117 шт.

7. Фетальний доплер портативний. – 39 шт.

8. Тонометр очний для вимірювання внутрішньоочного тиску (транспальпебральний). – 186 шт.

9. Сумка медична лікаря/медсестри. – 546 шт.

10. Тонометр з манжетами для вимірювання артеріального тиску (АТ) на руках і ногах та дитячі манжети. – 546 шт.

11. Отоофтальмоскоп портативний (огляд очного дна). – 186 шт.

12. Портативний небулайзер, набір для небулайзера  (маска, загубник, камера). – 186 шт.

 

3.         Учасники торгів подають свої пропозиції, як це зазначено у тендерній документації щодо повного списку позицій. Часткові пропозиції не будуть розглянуті і будуть відхилені як такі, що не відповідають вимогам.

4.         Торги буде проведено згідно з процедурами Міжнародних конкурсних торгів (МКТ), описаними вПосібнику щодо закупівлі товарів, робіт та не консультаційних послуг за рахунок коштів позик МБРР та коштів кредитів та грантів МАРдатованого січнем 2011 року (переглянутого у липні 2014 року) (далі – Посібник із закупівель); і вони відкриті для всіх учасників торгів згідно з Посібником із закупівель. Крім того, в пунктах 1.6 та 1.7 Посібника із закупівель викладено політику Світового банку про конфлікт інтересів.

5.         Зацікавлені правомочні учасники торгів можуть отримати подальшу інформацію та ознайомитись із тендерною документацією в робочі дні, з 10.00 до 17.00 за наведеною нижче адресою (1).

 

6.         Повний комплект Тендерної документації англійською або українською мовою зацікавлені учасники торгів можуть отримати безкоштовно після подання письмової Заявки на нижче вказану адресу (1). Представники учасників торгів можуть отримати Тендерну документацію у офісіГрупи консультативної підтримки за вказаною нижче адресою (1) або кур’єром при умові, що ця послуга буде оплачена учасником торгів безпосередньо поштовому агенту, який її надає.

 

7. Кваліфікаційні вимоги включають: (і) відсутність прострочених боргів перед податковими органами; (іі) принаймні 5 (п'ять) років досвіду у виробництві аналогічних товарів; (ііі) успішне завершення, принаймні 2 (двох) контрактів на поставку, монтаж і технічний супровід медичного обладнання протягом останніх 5 (п'яти) років на суму по контракту, який аналогічний або більше:

сумі не менше 1 250 000.00 доларів США.

Додаткові відомості викладені у тендерній документації.

8. Тендерні пропозиції мають бути доставлені на нижче вказану адресу (1) до 11:00за місцевим часом 18жовтня 2016 року.Проведення торгів у електронному вигляді не дозволяється.Пропозиції, що надійшли пізніше вказаного терміну, будуть відхилені. Тендерні пропозиції будуть відкриті у присутності представників учасників торгів, які виявлять бажання бути присутніми, за вказаною нижче адресою (2) о 11:15 за місцевим часом 18жовтня 2016 року.

9. Тендерна пропозиція має супроводжуватись Гарантією тендерної пропозиції. Розмір та валюта гарантії тендерної пропозиції є такою:

16 000 (шістнадцять тисяч) доларів СШАабо еквівалент у валюті тендерної пропозиції за курсом Національного банку України (www.bank.gov.ua) за 14 (чотирнадцять) днів до дати подання пропозиції.

10.       Адреси, що згадуються вище:

Адреса (1)

Департамент охорони здоров’я Дніпропетровської обласної державної адміністрації

До уваги: Будяк Наталья Юріївна

Проспект Олександра Поля, 1, м. Дніпро, 49000, Україна

2-ий поверх, кімн. 207

Телефон: +380 - (056)-770-90-38

Веб-сайт: http://dozoda.dp.ua/

Електронна пошта: guoz@adm.dp.gov.ua; dnipro_project@ukr.net

Адреса (2)

Департамент охорони здоров’я Дніпропетровської обласної державної адміністрації

До уваги: Будяк Наталья Юріївна

1-ий поверх, Конферанц-зал Дніпропетровської обласної державної адміністрації (Круглий зал), проспект Олександра Поля, 1, м. Дніпро, 49000, Україна

Телефон: +380 - (056)-770-90-38

Електронна пошта: guoz@adm.dp.gov.ua; dnipro_project@ukr.net

 

 

Директор Департаменту охорони здоров’я

Дніпропетровської облдержадміністрації,

заступник Голови ГУС    Н.Ю. Будяк

Фото