Запрошення до подання цінових пропозицій № SH-1.3.2.1

  • Дата новини:
  • Компонент:
  •  
  • Субпроект:

ЗАПРОШЕННЯ ДО ПОДАННЯ ЦІНОВИХ ПРОПОЗИЦІЙ

№ SH – 1.3.2.1

«Друк, тиражування, розповсюдження інформаційних матеріалів з підтримки реформ

в галузі охорони здоров’я та реалізації проекту у 2017 році»

 

24 січня 2017 року

 

1.Уряд України отримав від Міжнародного банку реконструкції та розвитку (далі – Банк) позику №8475-UAвід 19.03.2015 р. на цілі проекту «Поліпшення здоров’я на службі у людей» (далі – Проект). Частина коштів цієї позики має бути використана для покриття витрат в рамках договору, до якого відноситься це Запрошення до подання цінових пропозицій (далі – Запрошення).

                   

2.Департамент охорони здоров’я Дніпропетровської обласної державної адміністрації (далі –Замовник) цим листом запрошує учасників торгів надіслати цінові пропозиції щодо надання наступних послуг у  2017 році:

– поліграфічні послуги (друк, тиражування)інформаційних матеріалів;

– розповсюдження (розміщення) інформаційних матеріалів.

 

№ з/п

Найменування

1.

Друк, тиражування Інформаційного плакату щодо профілактики серцево-судинних захворювань та виховання почуття свідомої відповідальності за своє здоров’я

2.

Друк, тиражування Інформаційного буклету щодо профілактики серцево-судинних захворювань та виховання почуття свідомої  відповідальності за своє здоров’я, тип 1

3.

Друк, тиражування Інформаційного буклету щодо профілактики серцево-судинних захворювань та виховання почуття свідомої  відповідальності за своє здоров’я, тип 2

4.

Друк, тиражування Інформаційного буклету щодо профілактики серцево-судинних захворювань та виховання почуття свідомої  відповідальності за своє здоров’я, тип 3

5.

Друк, тиражування Інформаційного буклету щодо профілактики серцево-судинних захворювань та виховання почуття свідомої  відповідальності за своє здоров’я, тип 4

6.

Друк, тиражування Інформаційного флаєра щодо профілактики серцево-судинних захворювань, виховання почуття свідомої  відповідальності за своє здоров’я

7.

Друк, розповсюдження (розміщення) Інформаційного сітілайту щодо профілактики серцево-судинних захворювань, виховання почуття свідомої  відповідальності за своє здоров’я, тип 1

8.

Друк, розповсюдження (розміщення) Інформаційного сітілайту про реалізацію субпроекту, тип 2

9.

Друк, розповсюдження (розміщення) Інформаційного білборду щодо профілактики серцево-судинних захворювань, виховання почуття свідомої  відповідальності за своє здоров’я, тип 1

10.

Друк, розповсюдження (розміщення) Інформаційного білборду про реалізацію субпроекту, тип 2

 

Кількість та технічні вимоги вказані в Додатку 1 «Умови постачання» та Додатку 2 «Технічні вимоги».

 

3.Пропозиції мають бути повними (включати усі позиції) відповідно до цього Запрошення. Неповні пропозиції будуть відхилені. Цінові пропозиції оцінюватимуться за всіма позиціями та договір буде присуджено учаснику, який запропонував найменшу оцінену вартість всіх позицій.

Учасники торгів мають відповідати наступним мінімальним кваліфікаційним вимогам:

  • Досвід діяльності у сфері поліграфії, дизайну друкованої продукції протягом останніх трьох років (надати портфоліо та перелік клієнтів разом з контактною інформацією).

 

4.Ціновіпропозиції українською мовою за формою, наведеною у Додатку 3 «Цінова пропозиція», а також необхідна додаткова інформація мають надсилатися за наступною адресою:

Департамент охорони здоров’я Дніпропетровської обласної державної адміністрації

Адреса:кімн. 150 (канцелярія), пр. Олександра Поля, 2, м. Дніпро, 49000, Україна.

До уваги:Будяк Н.Ю. – директор Департаменту охорони здоров’я ДОДА, заступник голови Комісії з відбору консультантів, товарів, робіт та неконсультаційних послуг.

Тел./ Факс: +38 (056) 742-87-62

E-mail: guoz@adm.dp.gov.ua; копія:dnipro_project@ukr.net; vrv07@ukr.net

Консультант з закупівель – Волосковець Р.В.

Тел./ Факс: +38 (056) 742-87-62

Тел. +38 (056) 770-90-38

В повідомленні зазначте тему:SH-1.3.2.1 Цінова пропозиція

Також за зверненням за вищевказаною адресою учасниками може бути отримана довідкова інформація.

 

5.Кінцевим терміном для отримання Вашої цінової пропозицій Замовником за адресою, вказаною в п. 4 вище встановлюється: 07 лютого 2017року, 16:00 за місцевим часом.Цінові пропозиції за наведеною формою може бути надано власноруч, надіслано факсом (або електронною поштою), поштою на вищезазначену адресу.

 

6.Будь ласка, надайте Вашу цінову пропозицію відповідно до цих інструкцій та форми Договору, згідно Додатку 4 «Договір». Додаток 1 «Умови постачання» та Додаток 2 «Технічні вимоги»є складовою частиною Договору.

(і)ЦІНИ.Цінова пропозиціяможе бути надана в українській гривні, або будь-якій іншій валюті. Податки має бути вказано окремо.

(іі)ОЦІНКА ПРОПОЗИЦІЙ.Пропозиції, які визнані такими, що задовільняють  технічним вимогам, будуть оцінюватися шляхом порівняння загальної ціни в кінцевому пункті призначення, згідно з умовами пункту (i) вище.Задля виконання оцінки та порівняння валюта цінової пропозиції конвертується у валюту країни Замовника (українську гривню) за обмінним курсом продажу, встановленим Національним банком України (https://bank.gov.ua/control/uk/curmetal/detail/currency?period=daily).Датою обмінного курсу є граничний термін подачі цінових пропозицій, зазначений в п. 5 даного Запрошення.

При оцінці пропозицій, Замовник визначить для кожній ціновій пропозиції оціночну вартість шляхом корегування цінової пропозиції з метою виправлення арифметичних помилок таким чином:

а) якщо у будь-якому місці є невідповідність між сумою цифрами та прописом, сума прописом буде вважатися вірною;

б) якщо у будь-якому місці є невідповідність між ціною за одиницю та загальною сумою, яка обчислюється шляхом перемноження ціни за одиницю на кількість, ціна за одиницю буде вважатися вірною;

в) якщо Виконавець відмовиться прийняти вказані корегування, його цінова пропозиція буде відхилена.

(ііі) ПРИСУДЖЕННЯ ДОГОВОРУ.Договір присуджуватиметься учаснику, який запропонує найнижчу загальну ціну та відповідає встановленим умовам постачання, технічним та кваліфікаційним вимогам. З Виконавцем з найкращою пропозицією буде укладено Договір (далі – Договір). Форму Договору наведено в Додатку 4 «Договір».

(iv)ТЕРМІН ЧИННОСТІ ПРОПОЗИЦІЙ.Запропоновані цінові пропозиції повинні бути чинними протягом тридцяти (30) днів від дати кінцевого терміну отримання пропозицій, встановленої в п. 5 даного Запрошення.

 

Додаткову інформацію можна отримати, звернувшись за адресою:

Департамент охорони здоров'я Дніпропетровської обласної державної адміністрації

Адреса:кімн. 207, пр. Олександра Поля, 1, м. Дніпро, 49000.

Контактна особа:Волосковець Роман – консультант з закупівель

Тел.: +38 (056) 770-90-38

E-mail:guoz@adm.dp.gov.ua; копія:dnipro_project@ukr.net; vrv07@ukr.net

 

7. ПЕРЕВІРКА ТА АУДИТ

7.1. Виконавець повинен виконувати всі вказівки Замовника, що не суперечать законодавству країни призначення послуг.

7.2. Виконавець дозволяє Банку та/або призначеним Банком особам проводити інспекцію офісів Виконавця та всіх рахунків та записів, що мають відношення до виконання Договору та подання цінової пропозиції, а також, на запит Банку, надавати призначеним Банком аудиторам можливість здійснювати аудит таких рахунків та запитів. Виконавець також має забезпечити, щоб аналогічні дозволи були надані Банку усіма субпідрядниками та консультантами Виконавця. Виконавець та його субпідрядники й консультанти мають звернути увагу на Статтю 5 «Шахрайство та корупція» Форми Договору, в якій говориться, зокрема, про те, що дії, що мають на меті суттєве перешкоджання Банку у здійсненні його прав на перевірку та аудит, є забороненою практикою, яка є підставою для розірвання договору (а також до оголошення Виконавця таким, що не допускається до участі в проектах Банку, відповідно до діючих санкційних процедур Банку).

 

8. Будь ласка, надайте письмове підтвердження (факсом або електронною поштою) отримання цього Запрошення та Вашої участі у торгах.

 

Додатки:

 

Додаток 1 «Умови постачання»

Додаток 2 «Технічні вимоги»

Додаток 3 «Цінова пропозиція»

Додаток 4 «Договір»

 

Директор Департаменту охорони здоров’я

Дніпропетровської облдержадміністрації,

заступник Голови ГУС                                                                                                 Н.Ю. Будяк