Запрошення до участі у торгах № НКТ - 1.1.1.2

  • Дата новини:
  • Компонент:
  •  
  • Субпроект:

Запрошення до участі у торгах

Україна

Проект “Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей”

Субпроект “Підтримка реформування системи охорони здоров’я Дніпропетровської області”

Позика №: 8475- UA від 19.03.2015

Назва Договору: «Реконструкція першого поверху головного корпусу стаціонару під відділення  невідкладної (екстреної) допомоги та діагностичного відділення, розташованого за адресою:

м. Павлоград, вул. Дніпровська № 541»

Ідентифікаційний номер №: НКТ – 1.1.1.2

1.         Уряд України отримав від Світового банку позику на фінансування проекту «Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей» і має намір витратити частину цієї позики для платежів за договором на реконструкцію першого поверху головного корпусу стаціонару під відділення  невідкладної (екстреної) допомоги та діагностичного відділення, розташованого за адресою: м. Павлоград, вул. Дніпровська № 541.

2.         Управління капітального будівництва Дніпропетровської обласної державної адміністраціїзапрошує надсилати запечатані тендерні пропозиції від правомочних учасників торгів на виконання робіт за наступним договором, фінансування якого планується з коштів позики: «Реконструкція першого поверху головного корпусу стаціонару під відділення  невідкладної (екстреної) допомоги та діагностичного відділення, розташованого за адресою: м. Павлоград, вул. Дніпровська № 541».

3.         Торги будуть проводитись згідно з процедурами Національних конкурсних торгів (НКТ), визначеними у посібнику «Керівництво із закупівель товарів, робіт та неконсультаційних послуг позичальниками Світового банку за позиками МБРР та кредитами і грантами МАР», опублікованому у січні 2011 року (переглянуте у липні 2014 р.)(«Керівництво з закупівель»); вони відкриті для всіх учасників торгів, що є правомочними відповідно до визначення, наведеного у Керівництві із закупівель. Прохання також ознайомитися з пунктами 1.6 та 1.7, в яких визначається політика Світового банку стосовно конфлікту інтересів.

4.         Зацікавлені правомочні учасники можуть отримати подальшу інформацію у консультантів Групи управління субпроектом та ознайомитись із тендерною документацією в робочі дні з 10.00 до 17.00за місцевим часом за адресою (1).

5.  Зацікавлені правомочні учасники торгів можуть придбати повний комплект документації для торгів українською мовоюпри подачі письмової заявки за адресою (1) цього запрошення, після сплати суми, що не підлягає відшкодуванню,у розмірі 13.00 (тринадцять) доларів США, без ПДВ або еквівалент в українських гривняхза курсом НБУ на дату оплати.

Спосіб оплати – перерахунок коштів на вказаний банківський рахунок:

для ОТРИМУВАЧА – Управління капітального будівництва Дніпропетровської ОДА на рахунок № 35224298017816, в Держказначейська служба України, м. Київ, МФО 820172, код ЕДРПОУ 04011650, деталі для оплати “Відшкодування витрат за виготовлення тендерної документації НКТ-1.1.1.2” для платежів у національній валюті

або

для ОТРИМУВАЧА – Державна Казначейська Служба України, 01601, Україна,
м. Київ, вул. Бастіонна, 6, код ЕДРПОУ 37567646, на рахунок
№ 25133012855000, банк отримувача коштів Публічне акціонерне товариство “Державний експортно-імпортний банк України”, Київ, Україна, SWIFT: EXBSUAUX, МФО код банку 322313, деталі для оплати “До уваги Управління капітального будівництва Дніпропетровської ОДА, за тендерну документацію по закупівлі 1.1.1.2, код доходів бюджету 24060300” для платежів у доларах США.

Усі банківські збори і мита, пов’язані з банківським переказом, повинні сплачуватися Учасником торгів.

Представники учасників торгів можуть отримати Тендерну документацію у офісі Групи консультативної підтримки за вказаною нижче адресою (1) або кур’єром при умові, що ця послуга буде оплачена учасником торгів безпосередньо поштовому агенту, який її надає.

6.         Тендерні пропозиції повинні бути доставлені за вказаною адресою (1) до 11 год. 00 хв. 28 березня 2017 року за місцевим часом. Проведення торгів у електронному вигляді не дозволяється.Пропозиції, що надійшли пізніше зазначеного терміну, будуть відхилені. Тендерні пропозиції будуть відкриті публічно у присутності призначених представників учасників торгів та будь-яких інших осіб, які виявлять бажання бути присутніми, за адресою (2) о 11 год. 15 хв. 28 березня 2017 року за місцевим часом.

7.         Усі тендерні пропозиції повинні супроводжуватись Гарантією тендерної пропозиції на суму: 540 000,00(п’ятсот сорок тисяч) гривень.

Учасником може бути запропонована Гарантія еквівалентної суми у валюті країни учасника по курсу НБУ (www.bank.gov.ua) за 14 (чотирнадцять) днів до початку торгів.

8.         Адреси, що згадуються вище:

Адреса (1)

Управління капітального будівництва Дніпропетровської обласної державної адміністрації

До уваги: Кушвід О.А.

пр. Олександра Поля, 1

Поверх/кабінет номер: кімната 207

Місто та країна: м. Дніпро, Україна

Телефон: +380 - (056)- 770-90-38

Веб-сайт: http://dozoda.dp.ua/

Електронна пошта: uks.oda@adm.dp.ua; dnipro_project@ukr.net

 

Адреса (2)

Управління капітального будівництва Дніпропетровської обласної державної адміністрації

До уваги: Кушвід О.А.

пр. Олександра Поля, 1

1-ий поверх, Конферанц-зал Дніпропетровської обласної державної адміністрації (Круглий зал), проспект Олександра Поля, 1, м. Дніпро, 49000, Україна

Телефон: +380 - (056)- 770-90-38

 

Начальник управління капітального будівництва

Дніпропетровської обласної державної адміністрації   

О.А. Кушвід