Запит на надання висловлення зацікавленості № CQ-1.3.2

  • Дата новини:
  • Компонент:
  •  
  • Субпроект:

ЗАПИТ НА НАДАННЯ ВИСЛОВЛЕННЯ ЗАЦІКАВЛЕНОСТІ

(КОНСУЛЬТАЦІЙНІ ПОСЛУГИ – ВІДБІР КОМПАНІЙ)

 

УКРАЇНА

Міністерство охорони здоров’я України

Проект «Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей»

Позика № 8475-UA

Субпроект «Підтримка реформування охорони здоров’я Дніпропетровської області»

 

Назва завдання: Інформаційна кампанія для підтримки реформ в галузі охорони здоров'я та реалізації проекту.

Номер завдання (відповідно до плану закупівель): CQ - 1.3.2

Уряд України отримав від Світового банку позику на фінансування проекту «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» і має намір витратити частину цієї позики для оплати консультаційних послуг.

Консультаційні послуги (далі – Послуги) включають, але не обмежуються, наступним:

проведення комплексу заходів, які є складовою загальної інформаційної кампанії в рамках Субпроекту у Дніпропетровській області.

            Інформаційна кампанія має на меті:

            1. Інформування цільової аудиторії про проект, задля підвищення рівня обізнаності населення про кроки, які здійснює влада в напрямку реформування системи охорони здоров’я, реалізації проекту у Дніпропетровській області, який фінансується Світовим банком, та підвищення рівня встановлення відносин довіри до медицини та медичних послуг загалом;

            2. Інформування цільової аудиторії про важливість профілактики раннього виявлення серцево-судинних захворювань, виховання почуття свідомої відповідальності за своє здоров’я та формування у населення моделі поведінки, спрямовану на зміцнення та збереження здоров’я..

Орієнтовний термін надання Послуг – 3 (три) роки з дати підписання договору.

Департамент охорони здоров’я Дніпропетровської області запрошує правомочні консультаційні компанії (далі – Консультанти) висловити свою зацікавленість щодо надання вищезазначених Послуг. Зацікавлені консультанти мають надати інформацію, яка демонструє, що вони мають необхідну кваліфікацію та відповідний досвід для виконання цих Послуг.

Кваліфікація Консультанта повинна відповідати наступним мінімальним вимогам:

·         Бути юридичною особою та мати не менше ніж 5 років підтвердженого досвіду у галузі планування та реалізації PR- та рекламно-інформаційних кампаній.

·         Реалізувати за останні 3 роки не менше двох рекламних або PR-кампаній обласного масштабу із розробкою унікальної друкованої продукції та оригінальних аудіо і відео матеріалів.

·         Мати підтверджений досвід реалізації не менше ніж 2-х проектів з проведення інформаційної кампанії (на ТВ та радіоканалах обласного значення та у друкованих видання обласного значення).

Вимоги до персоналу Компанії:

·         Керівник – не менше як 5 років управлінського досвіду у галузі проведення PR-кампаній та рекламно-інформаційних кампаній.

·         Експерт у медіа-плануванні – не менше 5 років досвіду в галузі медіа-планування.

·         Копірайтер – мінімум 3 роки професійного досвіду.

Зацікавленим консультантам необхідно звернути увагу на п. 1.9 "Керівництва з відбору та залучення консультантів за позиками МБРР, кредитами та грантами МАР позичальниками Світового банку", затвердженого в січні 2011 року (переглянутого у липні 2014 р.) ("Керівництво із закупівлі послуг консультантів"), в якому визначається політика Світового Банку щодо конфлікту інтересів.

Консультанти можуть об'єднуватися з іншими компаніями у формі об'єднання компаній або на умовах субпідряду з метою підвищення їх кваліфікації.

Відбір консультантів здійснюватиметься відповідно до процедури відбору на основі кваліфікації консультантів, що викладена у Керівництві із закупівлі послуг консультантів.

Додаткова інформація може бути отримана за адресою, зазначеною нижче у робочій час з 10:00 до 17:00 за місцевим часом.

Висловлення зацікавленості у письмовому вигляді просимо направляти на адресу зазначену нижче (поштою, електронною поштою, або особисто) до 17:00місцевого часу20 лютого 2017 року.

Департамент охорони здоров’я Дніпропетровської обласної державної адміністрації

кімн. 150 (канцелярія), пр. Олександра Поля, 2, м. Дніпро, 49000.

Контактна особа: Волосковець Р.В.

Тел./ +38 (056)770-90-38

E-mail:guoz@adm.dp.gov.ua; копія: dnipro_project@ukr.net, vrv07@ukr.net.

Будь ласка у листі зазначте тему: «CQ 1.3.2 – висловлення зацікавленості».

 

 

Директор Департаменту охорони здоров’я

Дніпропетровської облдержадміністрації,

заступник Голови ГУС     

Н.Ю. Будяк