Повідомлення про присудження договору CQ -1.3.1

  • Дата новини:
  • Компонент:
  •  
  • Субпроект:

Повідомлення про присудження договору

Назва проекту: «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей»

Субпроект «Підтримка реформування системи охорони здоров’я

Дніпропетровської області»

Країна: Україна

Номер Проекту: 8475-UA

 

Номер пакету закупівель:CQ-1.3.1

 

Назва пакету закупівель:«Проведення опитувань з виготовленням анкет, обробки даних; Проведення соціологічних досліджень за 2016 рік».

 

Предмет договору: проведення двоетапного соціологічного дослідження (методом особистих формалізованих інтерв’ю та методом глибинних інтерв’ю) населення Дніпропетровської області за 2016 рік для (і) визначення рівня його поінформованості щодо профілактики та лікування ССЗ, довіри до медичних працівників та (іі) визначення та вивчення соціальних проблем, пов'язаних з доглядом за здоров’ям та медичним обслуговуванням, з роллю здоров'я і працездатності населення в соціальному розвитку.

Учасник, якому присуджено договір:

 

Назва: Консорціум ПАТ «Інформаційно-аналітична агенція «Статінформконсалтинг» (Україна) та ГО «Український центр соціальних реформ» (Україна).

Адреса:01601 м. Київ, вул. Еспланадна, 4-6, ком. 415.

Ціна договору (досягнута шляхом переговорів): 60 837,60 дол. США з ПДВ.

Інші учасники, які приймали участь у торгах:

 

- Sanigest Internacional's, США;

- EME, Бельгія;

- КО «Akira», Україна/ФОП Полохіна К.В.; (Відповідно до п. 2.8 "Керівництва з відбору та залучення консультантів за позиками МБРР, кредитами та грантами МАР позичальниками Світового банку", затвердженого в січні 2011 року (переглянутого у липні 2014 р.) ("Керівництво із закупівлі послуг консультантів") до короткого списку індивідуальні консультанти не мають бути включені. Тому висловлення зацікавленості КО «Akira», Україна/ФОП Полохіна К.В. – не оцінювалося).