Запрошення до участі у торгах № НКТ - 1.2.3

  • Дата новини:
  • Компонент:
  •  
  • Субпроект:

Запрошення до участі у торгах

 

УКРАЇНА

Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей.

Позика №: 8475 UA

 

Назва Договору: Комп’ютерне обладнання для центру обробки даних та комп’ютерне обладнання, програмне забезпечення загального призначення, мережеве обладнання для амбулаторій сімейної медицини.

Ідентифікаційний номер: НКТ – 1.2.3

 

1.Уряд України отримав від Світового Банку фінансування для реалізації проекту “Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей” № 8475-UA і має намір використати частину цих коштів для здійснення платежів по договору щодо закупівлі комп’ютерного обладнання для центру обробки даних та комп’ютерного обладнання, програмного забезпечення загального призначення, мережевого обладнання для амбулаторій сімейної медицини. Процес торгів буде проводитися згідно правил та процедур Світового Банку.

 

2. Департамент охорони здоров'я Дніпропетровської обласної державної адміністрації запрошує надсилати запечатані тендерні пропозиції від правомочних учасників торгів щодо постачання комп’ютерного обладнання для центру обробки даних та комп’ютерного обладнання, програмного забезпечення загального призначення, мережевого обладнання для амбулаторій сімейної медициниза наступними позиціями:

Лот № 1. Перелік обладнання:

1.   Сервер - 2 шт.

2.   Мережеве сховище (NAS) – 1 шт.

3.   Система управління базою даних - 1 шт.

 

Лот № 2. Перелік обладнання:

1.     Робоча станція–76 шт.

2.     Багатофункціональний пристрій – 29 шт.

3.     Мережевий комутатор (тип 1) – 5 шт.

4.      Мережевий комутатор (тип 2) – 9 шт.

3.         Учасники торгів повинні подавати пропозиції на весь перелік позицій в межах даного тендеру по кожному лоту. Часткові пропозиції в межах кожного лоту не будуть розглянуті і будуть відхилені як такі, що не відповідають вимогам.

 

4.  Торги будуть проводитись згідно з процедурами Національних конкурсних торгів (НКТ), визначеними у посібнику «Керівництво із закупівель товарів, робіт та неконсультаційних послуг позичальниками Світового банку за позиками МБРР та кредитами і грантами МАР», опублікованому у січні 2011 року (публікація редакції посібника за липень 2014 р.) («Керівництво з закупівель»); вони відкриті для всіх учасників торгів, що є правомочними, відповідно до визначення, наведеного у Керівництві із закупівель. Прохання також ознайомитися з пунктами 1.6 та 1.7, в яких визначається політика Світового банку стосовно конфлікту інтересів.

 

5. Зацікавлені правомочні учасники торгів можуть отримати подальшу інформацію та ознайомитись із тендерною документацією в робочий час, з 9.00 до 17.00 за наведеною нижче адресою (1).

 

6. Повний комплект Тендерної документації англійською або українською мовою зацікавлені учасники торгів можуть отримати безкоштовно після подання письмової Заявки на нижче вказану адресу (1). Представники учасників торгів можуть отримати Тендерну документацію у офісі Групи консультативної підтримки за вказаною нижче адресою (1) або кур’єром при умові, що ця послуга буде оплачена учасником торгів безпосередньо поштовому агенту, який її надає.

 

7. Кваліфікаційні вимоги включають: (і) відсутність прострочених боргів перед податковими органами; (іі) принаймні 5 (п'ять) років досвіду у виробництві або постачанні аналогічних товарів; (ііі) успішне завершення, принаймні 2 (двох) договорів на поставку, монтаж аналогічного обладнання протягом останніх 5 (п’яти) років на суму не менше:

Лот № 1 – 35 000,00  (тридцять п’ять тисяч) доларів США.

Лот № 2 – 80 000,00  (вісімдесят тисяч) доларів США.

(Договори, укладені в гривні, перераховуються згідно курсу НБУ (https://bank.gov.ua/control/uk/curmetal/detail/currency?period=daily) на дату укладання договору).

Додаткові відомості викладені у тендерній документації.

 

8. Тендерні пропозиції повинні бути доставлені на зазначену нижче адресу (1) не пізніше 11:00 год. за місцевим часом 15 вересня 2017 року.

Проведення торгів в електронному вигляді не дозволяється. Пропозиції, що надійшли пізніше зазначеного терміну, будуть відхилені. Тендерні пропозиції будуть відкриті публічно у присутності призначених представників учасників торгів та будь-яких інших осіб, які виявлять бажання бути присутніми, за зазначеною нижче  адресою (2).

 

9. Тендерна пропозиція має супроводжуватись Гарантією тендерної пропозиції. Розмір та валюта гарантії тендерної пропозиції є такою:

Лот № 1 - 25 000,00 грн. (двадцять п’ять тисяч українських гривень).

Лот № 2 - 75 000,00 грн. (сімдесят п'ять тисяч українських гривень).

Учасником може бути запропонована Гарантія еквівалентної суми у валюті країни учасника по курсу НБУ (www.bank.gov.ua) за 14 (чотирнадцять) днів до початку торгів.

Гарантія повинна бути у формі безвідкличної банківської гарантії. Всі інші форми гарантії  неприйнятні для Покупця.

 

10.       Адреси, що згадуються вище:

Адреса (1)

Департамент охорони здоров’я Дніпропетровської обласної державної адміністрації

До уваги: Будяк Наталія Юріївна.

Проспект Олександра Поля, 1, м. Дніпро, 49000, Україна,

2-ий поверх, кімн. 207 (офіс консультантів ГУС).

Телефон: +380 - (056)-770-90-38

Веб-сайт: http://dozoda.dp.ua/

Електронна пошта: guoz@adm.dp.gov.ua; dnipro_project@ukr.net

 

Адреса (2)

Департамент охорони здоров’я Дніпропетровської обласної державної адміністрації

До уваги: Будяк Наталія Юріївна.

1-ий поверх, Конферанц-зал Дніпропетровської обласної державної адміністрації (Круглий зал), проспект Олександра Поля, 1, м. Дніпро, 49000, Україна.

Телефон: +380 - (056)-770-90-38

Електронна пошта: guoz@adm.dp.gov.ua; dnipro_project@ukr.net

 

 

Директор Департаменту охорони здоров’я

Дніпропетровської облдержадміністрації                                                               Н.Ю.БУДЯК