Запрошення до участі у торгах № МКТ - 1.2.2.1

  • Дата новини:
  • Компонент:
  •  
  • Субпроект:

Запрошення до участі у торгах

 

УКРАЇНА

Проект: «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей»

Позика:№ 8475-UA

Назва договору:«Медичнеобладнання: ангіограф для оснащення Комунального закладу “Дніпропетровський обласний клінічний центр кардіології та кардіохірургії" ДОР"».

Номер (згідно з Планом закупівель): № ІСВ - 1.2.2.1

 

1.  Уряд України отримав позику від Світового банку на покриття витрат Проекту «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей», та має намір спрямувати частину цих коштів на фінансування договору щодо закупівлі медичного обладнання: ангіограф для оснащення Комунального закладу “Дніпропетровський обласний клінічний центр кардіології та кардіохірургії" ДОР". Торги буде проведено згідно з правилами та процедурами Світового Банку.

 

2.  Департамент охорони здоров’я Дніпропетровської обласної державної адміністрації запрошує кваліфікованих учасників торгів, які відповідають умовам щодо участі у торгах, надсилати запечатані тендерні пропозиції щодо постачання «Медичного обладнання: ангіограф для оснащення Комунального закладу “Дніпропетровський обласний клінічний центр кардіології та кардіохірургії" ДОР".

 

3.Учасники торгів подають свої пропозиції, як це зазначено у тендерній документації щодо повного списку позицій.

 

4. Торги буде проведено згідно з процедурами Міжнародних конкурсних торгів (МКТ), описаними вПосібнику щодо закупівлі товарів, робіт та не консультаційних послуг за рахунок коштів позик МБРР та коштів кредитів та грантів МАРдатованого січнем 2011 року (переглянутого у липні 2014 року) (далі – Посібник із закупівель); і вони відкриті для всіх учасників торгів згідно з Посібником із закупівель. Крім того, в пунктах 1.6 та 1.7 Посібника із закупівель викладено політику Світового банку про конфлікт інтересів.

 

5.  Зацікавлені правомочні учасники торгів можуть отримати подальшу інформацію та ознайомитись із тендерною документацією в робочі дні, з 10.00 до 17.00 за наведеною нижче адресою (1).

 

6.         Повний комплект Тендерної документації англійською або українською мовою зацікавлені учасники торгів можуть отримати безкоштовно після подання письмової Заявки на нижче вказану адресу (1). Представники учасників торгів можуть отримати Тендерну документацію у офісі Групи консультативної підтримки за вказаною нижче адресою (1) або кур’єром при умові, що ця послуга буде оплачена учасником торгів безпосередньо поштовому агенту, який її надає.

 

7.         Кваліфікаційні вимоги включають:

(і) докази відсутності заборгованості перед фіскальними органами (для вітчизняних учасників);

(іі) не менше п'яти (5) років досвіду у виробництві аналогічних товарів;

(ііі) успішне завершення, принаймні 2 (двох) контрактів на поставку, монтаж і технічний супровід медичного обладнання протягом останніх 5 (п’яти) років на суму по кожному договору, який аналогічний або більше:

1 000 000 (один мільйон) доларів США.

Учасники процедури закупівлі повинні надати в складі пропозицій конкурсних торгів документи, які підтверджують відповідність пропозиції конкурсних торгів учасника технічним, якісним, кількісним та іншим вимогам до предмета закупівлі, встановленим замовником.

Додаткові відомості викладені у тендерній документації.

8.         Тендерні пропозиції мають бути доставлені на нижче вказану адресу (1) до 11:00за місцевим часом 24 листопада 2017року.Проведення торгів у електронному вигляді не дозволяється.Пропозиції, що надійшли пізніше вказаного терміну, будуть відхилені. Тендерні пропозиції будуть відкриті у присутності представників учасників торгів, які виявлять бажання бути присутніми, за вказаною нижче адресою (2) о 11:10 за місцевим часом 24 листопада 2017 року.

9.         Тендерна пропозиція має супроводжуватись Гарантією тендерної пропозиції. Розмір та валюта гарантії тендерної пропозиції є такою:

20 000 (двадцять тисяч) доларів США або еквівалент у валюті тендерної пропозиції за курсом Національного банку України (www.bank.gov.ua)за 14 (чотирнадцять) днів до дати подання пропозиції.

10.       Адреси, що згадуються вище:

Адреса (1)

Департамент охорони здоров’я Дніпропетровської обласної державної адміністрації

До уваги: Будяк Наталья Юріївна

Проспект Олександра Поля, 1, м. Дніпро, 49000, Україна

2-ий поверх, кімн. 207

Телефон: +380 - (056)-770-90-38

Веб-сайт: http://dozoda.dp.ua/

Електронна пошта: guoz@adm.dp.gov.ua; dnipro_project@ukr.net

Адреса (2)

Департамент охорони здоров’я Дніпропетровської обласної державної адміністрації

До уваги: Будяк Наталья Юріївна

1-ий поверх, Конферанц-зал Дніпропетровської обласної державної адміністрації (Круглий зал), проспект Олександра Поля, 1, м. Дніпро, 49000, Україна

Телефон: +380 - (056)-770-90-38

Електронна пошта: guoz@adm.dp.gov.ua; dnipro_project@ukr.net

 

 

 

В.о. директора Департаменту охорони здоров’я

Дніпропетровської облдержадміністрації       В.В.КУЛИК