Відкриття тендерних пропозицій ІСВ - 1.2.2.1 (ангіограф)

  • Дата новини:
  • Компонент:
  •  
  • Субпроект:

Група управління субпроектом «Підтримка реформування системи охорони здоров’я Дніпропетровської області» у рамках спільного зі Світовим банком Проекту МОЗ України «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» провела відкриття тендерних пропозицій міжнародних закупівель.

 

12 січня 2018 року у конференц-залі Дніпропетровської Облдержадміністрації відбулось публічне відкриття отриманих пропозицій від українських та іноземних учасників на закупівлю № ІСВ - 1.2.2.1 "Медичного обладнання: ангіограф для оснащення Комунального закладу "Дніпропетровський обласний клінічний центр кардіології та кардіохірургії"ДОР".

Проведення закупівель товарів, робіт чи послуг у рамках співпраці зі Світовим банком відбувається згідно вимог та правил міжнародних торгів та відбуваються абсолютно прозоро.

 

Участь у тендері взяли 4 компанії. Найближчим часом тендерні пропозиції будуть оцінені і з переможцем торгів буде укладено договір.

 

Спільний зі Світовим банком проект МОЗ України «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» спрямований на підтримку реформування системи охорони здоров’я, поліпшення якості надання медичної допомоги; оптимізацію та реструктуризацію амбулаторій сімейної медицини, відділень невідкладної (екстреної) медичної допомоги і амбулаторних послуг .

Проект реалізовується у 2015-2020 роках у 8-ми областях України. У Дніпропетровській області субпроект «Підтримка реформування системи охорони здоров’я Дніпропетровської області» спрямований переважно на профілактику та ефективне лікування серцево-судинних захворювань, відповідне навчання сімейних лікарів та облаштування медичних закладів регіону.

Ангіограф для комунального закладу «Дніпропетровський обласний клінічний центр кардіології та кардіохірургії» ДОР – це важливий крок до надання населенню регіону якісних медичних послуг, та суттєвого зменшення загроз, які несуть неінфекційні, насамперед серцево-судинні захворювання.

Фото