Краще працюєш - більше отримуєш!

  • Дата новини:
  • Компонент:
  •  
  • Субпроект:

Кажуть, що наші новини та пости у Facebook про роботу у Медичній інформаційній системі Доктор Елекс викликають “спортивний інтерес” і замагальницький дух. Ніхто не хоче бути гіршим ніж інші;)

Не завжди добре “заохочувати” кнутом, ми маємо і пряники. Тому за активну роботу у Медичній інформаційній системі винагорождуємо  додатковою комп’ютерною технікою, яка придбана за кошти обласного бюджету у 2017 році.

 

Відтак Жидачівська центральна районна лікарня, завдяки роботі Потерейко Елеонори та  Ружак Тетяни, Червоноградська міська лікарня з допомогою Самсін Ірини, Новояричівська районна лікарня - Чекова Мар'яна, а також Сколівський центр ПМСД, завдяки Андрушків Наталії, і  Самбірський центр ПМСД - завдячуючи Настьошин Оксані отримують додатковий комп’ютер для продовження активної роботи у  Електронному реєстрі жіночого (і не тільки) населення Львівської області!

Також для цитолога Львівської обласної клінічної лікарні виборола комп’ютер своєю працею Олеся Походило, лікар акушер-гінеколог. І найближчим часом цитологія Західноукраїнський дитячий медичний центр та Комунальна міська клінічна лікарня швидкої медичної допомоги буде також вноситись у електронний реєстр.

 

Фото