Конференція “Медичні інформаційні системи”

  • Дата новини:
  • Компонент:
  •  
  • Субпроект:

У Львівській міській дитячій клінічній лікарні на вул. П. Орлика, 4 у рамках другого з’їзду “Медичної та біологічної інформатики та кібернетики” відбулась панельна монотематична конференція “Медичні інформаційні системи”. Трансляція конференції відбувалась також у режимі реального часу у мережі інтернет.

Заступник головного лікаря Львівського Державного онкологічного регіонального лікувально-діагностичного центру Тріль Орест Володимирович та консультанти субпроекту “Онкопревененція та впровадження ефективних протипухлинних технологій” у рамках підготовки ІТ компоненту “Електронний реєстр жінок Львівської області” взяли участь у конференції.

На конференції обговорювались актуальні питання інформатизації охорони здоров’я. Розробники інформаційно-аналітичних систем та представники закладів охорони здоров’я, у яких впроваджені сучасні інформаційні системи презентували переваги та недоліки програм у дії. Про позитивний досвід та інструментарій для прийняття управлінських рішень на прикладі медичних центрів “Святої Параскеви” та “Інтерсоно” м. Львів, закладів первинної медико-санітарної допомоги м. Вінниці, а також на досвіді комунального закладу Львівський обласний центр репродуктивного здоров’я населення розповіли представники даних медичних закладів. Важливим у даному форматі конференції є досвід використання інформаційно-аналітичних систем у практичні діяльності установ. Таким чином, на конференції розглянули питання імплементації інформаційних систем як на рівні первинної медицини, в умовах стаціонару, так і проблеми інтеграції із закладами різних регіонів України.

Актуальним для впровадження ІТ компоненту у рамках реалізації проекту Світового банку “Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей” субпроекту “Онкопревененція та впровадження ефективних протипухлинних технологій” є питання захисту персональних даних, а також практика застосування мобільних технологій в інформаційних системах. Отримана інформація стане корисною для якісної впровадження програмного продукту “Електронний реєстр жінок Львівської області”.

З програмою конференції та зображеннями окремих доповідей можна ознайомитись у прикріплених файлах.

Фото