Семінар Світового банку “Управління на основі результатів"

  • Дата новини:
  • Компонент:
  •  
  • Субпроект:

Семінар Світового банку “Управління на основі результатів: швидкий огляд та застосування до процесів стратегічного планування і матриць результатів” Проекту “Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей”.

9-11 грудня у Львові відбувається семінар Світового банку щодо “Управління на основі результатів: швидкий огляд та застосування до процесів стратегічного Планування і матриць результатів” Проекту “Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей”.

У Львові зустрілись представники Світового банку, Міністерства охорони здоров’я та 8 областей-учасників Проекту: Вінницька, Закарпатська, Дніпропетровська, Запорізька, Полтавська, Рівненька, Волинська та Львівська області а також представники регіональних центрів медичної статистики.

Лідер програм з охорони здоров’я, освіти, соціального захисту, уразливості та конфліктів представництва Світового банку в Білорусії, Молдові та Україні Фон Зао привітав учасників семінару та побажав усім ефективної роботи впродовж наступних днів.

Загальна мета семінару полягає у розширенні розуміння учасниками управління на основі результатів у поєднанні з практичними навичками щодо побудови теорії змін, структури логіки та плану вимірювання ходу реалізації заходів у галузі охорони здоров’я.

Фото