Науково-практична конференція з регіональною участю «Сучасні принципи діагностики та лікування раку грудної залози»

  • Дата новини:
  • Компонент:
  •  
  • Субпроект:

18 грудня 2015 року у конференц-залі готелю “Древній Град” м. Львів відбулась науково-практична конференція з регіональною участю “Сучасні принципи діагностики та лікування раку грудної залози”.

У конференції взяли участь Головний позаштатний спеціаліст з мамології МОЗ України, проф., д.м.н Смоланка Іван Іванович, завідувач кафедри онкології Запорізького державного медичного університету ДМУ, проф., д.м.н. Ковальов Олексій Олексійович, а також завідувач кафедри онкології та радіології Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького проф. Білинський Борис Тарасович та проф. Савран Володимир Романович, головний позаштатний спеціліст з онкології ДОЗ ЛОДА, головний лікар ЛДОРЛДЦ Ковальчук Ігор Васильович та заступник головного лікаря Тріль Орест Володимирович та інші.

Учасниками конференції були лікарі-мамологи, онкологи, урологи та хіміотерапевти зі Львова, Дрогобича та Червонограда, а також онкологи із Закарпаття, Луцька та інших областей західної України.

На конференції розглядали питання інноваційних підходів до скринінгу раку грудної залози, алгоритми лікування НЕR+  та НR+ раку грудної залози та інші питання сфери мамології та онкології.

У рамках конференції заступник головного лікаря ЛДОРЛДЦ Орест Тріль доповідав про Інноваційні підходи до скринінгу раку грудної залози (реалізація субпроекту "Онкопревенція та впровадження ефективних протипухлинних технологій у Львівській області" проекту Світового Банку "Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей").

Головний мамолог України Смоланка І.І. зазначив: "Львів у ході проекту набуде найбільш прогресивного досвіду та в майбутньому зможе мати найбільше знань для навчання наступників у впровадженні скринінгу в Україні"

На жаль, проект Івана Івановича "Скринінгова програма для раку грудної залози" була подана в МОЗ ще в 2013р і залишається на сайті МОЗ в розділі "Архів" без зрушень.

Конференція була дуже жвавою, доповіді викликати чимало питань та обговорень.

Фото