Всесвітній день боротьби з раком

  • Дата новини:
  • Компонент:
  •  
  • Субпроект:

Всесвітній день боротьби з раком проголошений Союзом Міжнародного Контролю Раку у 2008, щорічно відзначається 4 лютого. Мета цього дня в усьому світі - це підвищення обізнаності людей про рак як один із найстрашніших і згубних захворювань нашої сучасної цивілізації. Залучаючи увагу до запобігання, виявлення та лікування цього захворювання, можна домогтися гарних результатів, а в деяких випадках і повного одужання.

Всесвітній день боротьби з раком закликає широку громадськість до виконання завдань, які стоять перед світом у боротьбі з раковими захворюваннями і закликає небайдужих політиків і організації - членів Міжнародного союзу з боротьби з онкологічними захворюваннями віднестися до цієї проблеми, як до однієї з найбільш приорітетних при впровадженні державної політики у сфері охорони здоров'я.

На даний момент вже відомо, що виникнення 43% ракових захворювань можна було б запобігти, орієнтуючись і дотримуючи елементарні норми здорової поведінки, такі як: огородження доступу до куріння дітей, боротьба з курінням як таким; фізична активність; збалансована та здорова їжа; своєчасна вакцинація проти вірусів, які викликають рак печінки і шийки матки; утримання від тривалого перебування на сонці та в солярії; своєчасна діагностика і увага до власного здоров’я.

На Львівщині зареєстровано 62 493 хворих на онкологічні захворювання.

Отже, лікарі закликають приділяти велику увагу профілактичним оглядам. Це допоможе зберегти ваше здоров’я, а можливо і життя. 

 

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60