Семінар по впровадженню нових механізмів фінансування закладів охорони здоров’я

  • Дата новини:
  • Компонент:
  •  
  • Субпроект:

У рамках реалізації спільного зі Світовим Банком проекту МОЗ України “Поліпшення охорони здоров’я на службі до людей” Світовий банк 17 березня 2016 року у м. Ірпінь проводить семінар по впровадженню нових механізмів фінансування закладів охорони здоров'я за участю експертів Світового банку, групи консультативної підтримки проекту та регіональних координаторів з впровадження ДСГ (діагностично-споріднених груп) в Україні.

Основні питання, що обговорюються на семінарі:

-               Плани впровадження реформи охорони здоров’я, короткий аналіз управління фінансами в системі охорони здоров’я та запровадження нових механізмів фінансування ЗОЗ (І. Перегінець, заступник міністра МОЗ, О. Дорошенко, консультант Світового банку, В. Рудий, консультант ГКПП)

-               Основні етапи підготовки до впровадження оплати за пролікований випадок для лікарняного сектору (С. Дяченко, заступник директора Центру медичної статистики МОЗ України)

-               Основні етапи впровадження електронної охорони здоров’я, її значенння для впровадження нових механізмів фінансування закладів охорони здоров’я (А. Бабченко, В. Музика консультант ГКПП).

Львівську область представляє директор департаменту охорони здоров’я  Богдан Чечотка та головний спеціаліст відділу організації медичної допомоги дорослому населенню департаменту, координатор з впровадження ДСГ на Львівщині Лілія Юхимів.

Під час проведення семінару Богдан Чечотка та керівник проектів Світового Банку в Білорусії, Молдові та Україні Фон Зао обговорили стан впровадження та основні ризики, що виникаю під час реалізації субпроекту “Онкопревнція та впровадження ефективних протипухлинних технологій у Львівській області”.