Відкриття 22-ї медичної виставки Гал МЕД (м. Львів)

  • Дата новини:
  • Компонент:
  •  
  • Субпроект:

Щорічно медична спільнота західної України зустрічається на Львівському медичному форумі та Виставці медичного обладнання ГалМЕД, цього річ відбувається вже 22-га виставка.

 ЛЬВІВСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ ФОРУМ - найбільша подія Західної України, куди з'їжджаються науковці, спеціалісти з різних галузях медицини, представники відомих фірм-виробників світу та безпосередньо виробники виробів медичного призначення, обладнання та фармацевтичних препаратів всієї України. 
   За роки свого існування саме цей захід став ідеальним місцем для просування новинок, методик лікування та передових технологій, обміну досвідом між спеціалістами різних регіонів України та зарубіжжя. 
  У рамках Форуму буде проведено ряд науково-практичних конференцій, лекторіїв, майстер-класів та практичних демонстрацій за участю провідних спеціалістів та відомих фірм-виробників галузі. 
  Форум проходить за підтримки МОЗ України та Департаменту охорони здоров'я Львівської обласної державної адміністрації. 
   Львівський медичний форум внесений в "Реєстр медичних виставок та реєстр з’їздів, конгресів, симпозіумів, науково-практичних конференцій, які проводитимуться у 2016 році".

   

Цього річ на медичному форумі представлено діяльність супроекту “Онкопревенція та впровадження ефективних протипухлинних технологій у Львівській області”.

Також у рамках 22-ї виставки медичного обладнання ГалМЕД відбулась колегія департаменту охорони здоров’я у конференц-залі виставкового комплексу.

   

Головний онкогінеколог, позаштатний спеціаліст департаменту охорони здоров’я ЛОДА Струк Світлана доповіла про роботу онкологічної служби Львівщини та напрями реалізації субпроекту “Онкопревенція та впровадження ефективних протипухлинних технологій у Львівській області”.

    

Фото