Семінар «Розвиток електронної охорони здоров’я (eHealth) в Україні» - погляд із середини

  • Дата новини:
  • Компонент:
  •  
  • Субпроект:

Як налагодити в Україні електронну охорону здоров'я? Що вже досягнуто? Які амбіції на майбутнє? Яка роль регіональних консультантів з інформаційних технологій?

На ці та інші питання намагались дати відповідь 27-28 квітня 2016 р. представники МОЗ, ВООЗ, Світового банку, міжнародні та національні експерти зі стандартизації та впровадження eHealth, а також регіональні консультанти із інформаційних технологій Проекту на семінарі «Розвиток електронної охорони здоров’я (eHealth) в Україні».

На семінарі презентували досвіт розвитку e-Health в різних країнах, перші кроки України в цьому напрямку, та в напрямку стандартизації в галузі e-Health. Основна мета семінару – ініціювати діалог задля розробки комплексної національної стратегії електронної охорони здоров’я, яка забезпечить сталість якісних і доступних послуг електронної охорони здоров’я у країні.

  

Після семінару відбулося робоче засідання з регіональними ІТ консультантами та паном Златаном Сабічем (Світовий Банк). Метою засідання було обговорення поточної ситуації з написанням тендерної документації для пакету закупівель 4.1.4 «Програмний продукт "Електронний реєстр жінок Львівської області", комп'ютерна техніка та серверне обладнання».  Слід відмітити той факт, що Львівська область займає перше місце за готовністю даного пакету, як було зазначено у доповіді Віталії Музики, консультанта з координації впровадження кластеру електронної охорони здоров'я (м. Київ). 

Щавій Ігор,

консультант з ІТ

субпроекту у Львівській області

Фото