Практичні настанови лікарям для проведення оцінки тендерних пропозицій

  • Дата новини:
  • Компонент:
  •  
  • Субпроект:

Діяльність субпроекту “Онкопревенція та впровадження ефективних технологій у Львівській області” дійшла чи не до найважливішого етапу – проведення процедур міжнародних закупівель медичного обладнання.

У червні у рамках субпроекту відбувається розкриття тендерних пропозицій по закупівлях обладнання для мікроскопічної, кольпоскопічної діагностики, а також обладнання для променевих методів діагностики. Комісією з відбору товарів, робіт та неконсультаційних послуг субпроекту було визначено лікарів – експертів медичного обладнання для підготовки технічної специфікації та оцінки отриманих пропозицій.

Відтак, 1 червня відбувся семінар для відповідальних за оцінку лікарів. Навчання провели консультанти із закупівель Групи координаційної підтримки спільного зі Світовим банком проекту Міністерства охорони здоров’я України «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» Наталія Хіміч та Юрій Скоклюк.

 

У департаменті охорони здоров’я Львівської ОДА зустрілись близько 20-ти лікарів: завідувачі відділень комп’ютерної томографії, рентгенвідділень, радіонуклідної діагностики, відділення малоінвазивної хірургії, а також цитологи, гінекологи та хірурги.

Присутні були ознайомлені із основними правилами Світового банку щодо проведення оцінки тендерних пропозицій, а також правилами щодо шахрайства та корупції.

Директор департаменту охорони здоров’я, координатор субпроекту Богдан Чечотка наголосив на важливості та відповідальності роботи, яка буде покладена на лікарів. А також на недопустимості шахрайських дій чи корупції.