Повідомлення про присудження договорів по закупівлі ІСВ 4.1.2 (лот 5 та 6)

  • Дата новини:
  • Компонент:
  •  
  • Субпроект:

Департамент охорони здоров'я Львівської ОДА вкотре повідомляє про присудження договорів по закупівлі № ICB 4.1.2 "Обладнання для променевих методів діагностики в онкоцентрі та міжрайонних скринінгових центрах" (лоти 5 та 6).

У рамках Спільного зі Світовим банком проекту МОЗ України "Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей" субпроекту "Онкопревенція та впровадження ефективних протипухлиних технологій" департамент охорони здоров’я ЛОДА закуповує для діагностики та лікування пацієнтів цифрові мамографи експерт-класу та вищого класу, а також цифрові рентгендіагностичні апарати.

Закупівлі субпроекту проводяться за правилами Міжнародного банку реконструкції та розвитку за кошти позики "Проект Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей" уряду України та МБРР № 8475-UA.

Із Повідомленнями про присудження договору по лоту № 5 (мамографи) можна ознайомитись українською та англійською мовами.

Із Повідомленнями про присудження договору по лоту № 6 (цифрові рентгендіагостичні апарати) можна ознайомитись українською та англійською мовами.