Презентація проекту Британського медичного журналу (BMJ)

  • Дата новини:
  • Компонент:
  •  
  • Субпроект:

У офісі Світового банку 19 жовтня 2016 року відбувається презентація проекту Британського медичного журналу (BMJ). Львівщину представляють в.о. директора департаменту охорони здоров’я Ірина Микичак, головний спеціаліст відділу організації медичної допомоги дорослому населенню, лікар-кардіолог Лілія Юхимів та консультант з управління субпроектом Христина Пак.

                       

BMJ(TheBritishMedicalJournal) – тижневий медичний журнал Британською медичною асоціацією, який публікує статті в області медицини. Проте BMJне є тільки журналом, це всесвітньо відома платформа клінічної інформації про результати клінічних досліджень, новинки у лікуванні. Це ресурс для постійного вдосконалення та підвищення кваліфікації медичних працівників. Команда BMJспівпрацює із більше ніж 750 установами у 60 країнах світу: провідними медичними університетами, міністерствами охорони здоров’я, державними та приватними клініками.

В Україні за підтримки Світового банку та BMJ реалізовується Проект, який надаватиме можливість лікарям первинної ланки отримати доступ до доказової клінічної інформації (в тому числі для лікування пацієнтів із серцево-судинними захворюваннями) в режимі онлайн/офлайн та допомагатиме покращити якість надання медичної допомоги.

Доступ буде запропоновано 3 тисячам сімейних лікарів з метою об’єднання Проекту із регіональними субпроектами спільного зі Світовом банком проекту МОЗ України «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей».

Українська платформа http://cds.bmj.com/