На Львівщині буде сучасне діагностичне обладнання

  • Дата новини:
  • Компонент:
  •  
  • Субпроект:

У рамках реалізації спільного зі Світовим банком проекту МОЗ України «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» субпроекту «Онкопревенція та впровадження ефективних протипухлинних технологій у Львівській області» департамент охорони здоров’я 11 листопада 2016 року уклав першу, у рамках реалізації субпроекту, угоду на постачання медичного обладнання.

Т.в.о директора департаменту охорони здоров’я Ірина Микичак та директор офіційного представника GE Healtcare в Україні компанії «Діатех Україна» (офіційний представник Diatech SA) Гезей Володимир підписали угоду на постачання МРТ апарату, виробництва GEMedicalSystems(USA).

  

Відповідно до угоди поставка обладнання у Львівський регіональний онкологічний центр буде здійснена у березні 2017 року. Загальна ціна договору 1 320 500,00 дол. США.

«Сьогодні відбулась важлива подія, підписання першої угоди по закупівлі обладнання в рамках проекту Світового Банку. «Онкопревенція» – це потрібний проект в нашій медицині, дякуючи якому лікарі зможуть виявляти хворобу на ранній стадії, тому що для нас важливий добробут жінок, особливо працездатного віку. Ми закупили нове сучасне обладнання, яке дозволить не тільки діагностувати патологію молочної залози та шийки матки, а й інші патології. Львівщина перша серед 8 областей, в яких реалізується проект Світового Банку, вже провела закупівлі та укладає угоди на постачання обладнання», - зазначила т.в.о. директора департаменту охорони здоров’я Ірина Микичак.