Зустріч з медиками Мостиського району у рамках Днів профілактики

  • Дата новини:
  • Компонент:
  •  
  • Субпроект:

У рамках Акції “Дні профілактики патологій шийки мати та грудної залози”, яка покликана привернути увагу жінок до гінекологічних обстежень та огляду молочних залоз і проведення мамографії, здійснено виїзд лікарів та консультантів субпроекту у Мостиський район 24 листопада 2016 року.

Медичні працівники районної лікарні, лікарі амбулаторій та фельдшерсько-акушерських пунктів прослухали ряд доповідей, а саме:

-       Скринінг раку грудної залози та шийки матки як засіб онкопревенції – І. Курій

-       Скринінг раку шийки матки – Наталія Савран

-       Рак грудної залози – Федорко О.

Консультант з управління субпроекту “Онкопревенція та впровадження ефективних протипухлинних технологій у Львівській області” Христина Пак розповіла про діяльність спільного зі Світовим банком проекту МОЗ України “Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей” “Онкопревенція та впровадження ефективних протипухлинних технологій у Львівській області”.

У рамках візиту медичним працівникам надано інформаційні матеріали для інформування пацієнтів та запропоновано взяти участь у мотиваційні акції - флешмобі. Пацієнткам, що вже пройшли обстеження у гінеколога чи мамолога, запропонують сфотографуватись з мотиваційним плакатом Я вже обстежилась! А ТИ?” щоб на власному прикладі привернути увагу колег, подруг, знайомих та незнайомих жінок до важливості та необхідності своєчасного обстеження!

Приділіть один день у році для впевненості у власному здоров’ї!

Фото