Семінар у Старосамбірському районі

  • Дата новини:
  • Компонент:
  •  
  • Субпроект:

Ще один виїзд, за участю лікарів Львівського онкологічного центру (ЛДОРЛДЦ) В. Мироновича,  В. Семенюк та О. Федорко, у рамках Акції “Дні профілактики патологій шийки мати та грудної залози”, відбувся у Старосамбірському районі 28 листопада 2016 року.

Присутнім було запропоновано наступні доповіді:

-               Інноваційні підходи до скринінгу раку грудної залози та шийки матки проект зі Світовим Банком– В. Миронович

-               Скринінг раку шийки матки – В. Семенюк

-               Рак грудної залози – Федорко О.

Також на зустрічі була присутня координатором Міжрайонного скринінгового центру у м. Самбір по регіону Самбірський-Старосамбірськи-Турківський райони Оксана Настьошина, яка розповіла колегам про можливості та діяльність скринінгового центру. Оксана Іванівна щиро вболіває за успішну реалізацію скринінгу на Львівщині і закликала власним прикладом розповідати та заохочувати жінок приділити один день у році власному здоров’ю.

Консультант з управління субпроекту “Онкопревенція та впровадження ефективних протипухлинних технологій у Львівській області” Христина Пак представила присутнім поступки у впровадженні спільного зі Світовим банком проекту МОЗ України “Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей” “Онкопревенція та впровадження ефективних протипухлинних технологій у Львівській області”.

Також присутнім роздано інформаційні матеріали та запропоновано участь у флешмобі “Я вже обстежилась! А ти?”

Приділіть один день у році для впевненості у власному здоров’ї!

Фото