Візит Директора Світового банку Сату Кахконен з командою на Львівщину

  • Дата новини:
  • Компонент:
  •  
  • Субпроект:

7 грудня 2016 року Львівщину відвідала Директор Світового банку в справах України, Білорусі та Молдови Сату Кахконен. У рамках візиту Директор зустрілась з головою Львівської обласної державної адміністрації Олегом Синюткою та командою з впровадження субпроекту "Онкопревенція та впровадження ефективних протипухлинних технологій у Львівській області", спільного зі Світовим банком проекту МОЗ України "Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей".

У зустрічі також взяли участь Керівник програм Світового банку, сектор людського розвитку - Фон Зао, Керівник програм з питань інфраструктури та сталого розвитку Людмила Бутенко, Провідний економіст та Керівник програм - Економічна політика, Банківський сектор, Приватний сектор, Державне управління та Подолання бідності Фарук Кхан, Економіст у справах України Анастасія Головач, Керівник служби зовнішніх зав’язківДмитро Деркачта Валентина Голокоз - старший помічникДиректора. А також група управління субпроекту та профільні лікарі: головний спеціаліст ДОЗ ЛОДА Лілія Юхимів, заступник директора департаменту фінансів- начальник бюджетного управління Світлана Наконечна, головний лікар Львівського регіонального онкологічного центру Ігор Ковальчук, заступники головного лікаря Львівського регіонального онкологічного центру з медичної частини Орест Тріль, з хірургічної роботи –  Олег Дуда, консультанти з управління субпроектом «Онкопревенція та впровадження ефективних протипухлинних технологій у Львівській області» Христина Пак та інші.

Т.в.о директора департаменту охорони здоров’я Ірина Микичак представила звіт про реалізацію субпроекту «Онкопревенція та впровадження ефективних протипухлинних технологій у Львівській області» та висловила вдячність представникам СБ за сприяння розвитку медицини Львівщини. Голова Львівської ОДА Олег Синютка зазначив, що Львівщина має велику відповідальність і готовність виконувати з повною відкритістю і прозорістю важливі проекти у сфері реформування та розвитку охорони здоров'я. 

«Ми чули багато позитивних відгуків про вашу роботу і чекаємо можливості до вас приїхати знову. Нам дуже важливо бачити результат. Сподіваємось, що наша співпраця покращить рівень медицини в Україні. Львівська область випереджає інші області і цим можна пишатись», -  завершила Сату Кахконен.

Фон Зао також додав, що оскільки Львівська область випереджає інші області у реалізації проекту, то її напрацюваннями користуються інші області і відповідно Ви стикаєтесь з новими проблемами, але Світовий банк намагатиметься й надалі допомагати у їх вирішенні.

Також у рамках візиту фахівців Світового Банку відвідали жіночу консультацію 2-ої комунальної міської поліклініки м. Львова.

Фото