Павло Ковтонюк ознайомився з реалізацією субпроекту на Львівщині

  • Дата новини:
  • Компонент:
  •  
  • Субпроект:

11 січня з робочим візитом у Львові перебував Павло Ковтонюк. Візит розпочався з ознайомлення стану реалізації субпроекту «Онкопревенція та впровадження ефективних протипухлинних технологій у Львівській області» в рамках спільного зі Світовим Банком проекту МОЗ України «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей».

Ірина Микичак, т.в.о. директора департаменту охорони здоров’я, представила присутнім причини вибору онкологічного напрямку до проекту «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» та результати реалізації субпроекту на сьогодні.

                       

«Проект на Львівщині чудово реалізовується, бо добре спланований. Є чітке бачення подальшої діяльності та розвитку у напрямку попередження та ранньої діагностики раку», - зазначив Павло Ковтонюк.

      

У Львівському регіональному онкоцентрі заступник Міністра ознайомився з роботою нового обладнання, придбаного у рамках проекту, а саме мікроскопів Carl Zeiss з вбудованою відеокамерою та оглянув приміщення ЛДОРЛДЦ, у яких також буде встановлено медичне обладнання.

                             Довідково. У рамках субпроекту відбулась перша поставка 11 мікроскопів у 7 цитологічних лабораторій Львівської області: у ЛДОРЛДЦ, міська                                      цитологічна лабораторія (5 МКП м.Львова), поліклінічне відділення онкоцентру на вул. Єфремова, Сокальська ЦРЛ, Самбірська ЦРЛ,                                                     Червоноградська МЛ, Дрогобицька МЛ №3.

«Мені дуже приємно відвідати Львівський онкоцентр та бути причетним до такої важливої події, як впровадження протипухлинних технологій в Україні. Страхова медицина, окрім ризиків, несе в собі й ефективність. Приємно, що у Львові бачать цілі та впевнено досягають їх. Ми прийняли систему, впровадження якої заплановано на 3 роки. Не всі лікарні готові до такого переходу, тому ми створили національну систему здоров’я та запроваджуємо гарантований рівень допомоги», - додав Павло Ковтонюк.

Також Павло Ковтонюк та радник МОЗ України Єжи Міллер зустрілись з голову Львівської ОДА Олегом Синюткою, провеели прес-конференцію з журналістами, а також зустрічі з головними лікарями закладів охорони здоров’я Львівщини та сімейними лікарями.