4 лютого - Всесвітній день боротьби проти раку

  • Дата новини:
  • Компонент:
  •  
  • Субпроект:

Щороку 4 лютого у світі відзначається Всесвітній день боротьби проти раку. У цей день важливо привернути увагу людей до запобігання, раннього виявлення та лікування раку.

Найкращим шляхом боротьби із онкологічними недугами є їх профілактика, зокрема дотримання 12 рекомендацій Європейського кодексу боротьби проти раку ВООЗ, які під силу кожному із нас:

1.     Не кури! Не використовуй будь-які форми тютюну!

Шкода паління в тому, що воно викликає три основних захворювання: рак легенів, хронічний бронхіт, коронарну хворобу. Вже давно доведено, що тютюн є причиною смертності від раку легенів у 90% всіх випадків, від бронхіту і емфіземи в 75% і від хвороби серця приблизно на 25% всіх випадків.

Кидати палити ніколи не пізно!

2.     Звільни своє житло від тютюнового диму. Підтримуй вільну територію від тютюну на робочому місці. 

Вплив пасивного куріння не менше, а може є більшою мірою шкодить середовищу курця, а ніж самому курцю, адже пасивне куріння включає вдихання диму, що виділяється від спалення тютюну, та димом, що видихається курцем.

3.     Підтримуй вагу тіла в нормі

Надмірна кількість жирової тканини в організмі може викликати деякі види раку, а також хвороби серця і діабет. Шкідливо для здоров’я бути дуже худим та надмірно товстим, завжди потрібно прагнути бути в межах здорового діапазону ваги тіла (прийнятний стандарт=зріст-110).

 

4.     Будь фізично активною щодня. Обмежуй час сидячої роботи

Фізична активність знижує ймовірність виникнення раку товстої кишки у чоловіків, а у жінок – грудей і слизової оболонки тіла матки (ендометрію), незалежно від вашої ваги тіла.

Можливо, для більшості з нас головне, менше сидіти. Ефективним буде навіть скоротити часперегляду телевізору сидячи,а розмовляючи по телефону – ходити чи стояти.

Знайдіть прийнятну для Вас активність і зробіть її за звичку!

 5.      Дотримуйся здорового харчування:

-         Їж багато цільного зерна, бобових, овочів та фруктів

-         Обмеж вживання висококалорійної їжі (з високим вмістом цукру та жиру) та уникай солодких напоїв

-         Уникай обробленого мяса, обмеж вживання червоного м’яса та соленої їжі.

Здорова дієта в основному складається із рослинної їжі, із великою кількістю овочів і фруктів, деяких бобових (боби і горох), а також цільнозернових продуктів. Крім того, може бути включена незначна кількість пісного м'яса птиці або риби, а також молочні продукти з пониженим вмістом жиру або вегетаріанські альтернативи. Не менш важливе значення, проте в невеликих кількостях, мають оливкова і ріпакова олії, а також горіхи і насіння.

Для зниження ризику розвитку раку кишечника та системи травлення в першу чергу уникайте обробленого м'яса і обмежте споживання червоного м'яса. Рекомендоване здорове харчування не тільки корисне для зниження ризику розвитку раку, але і зниження ризику розвитку інших захворювань. Здорове харчування – це смачно!

6.     Якщо ти вживаєш алкоголь - обмеж його кількість. Відмова від вживання алкоголю – профілактика раку. 

Вживання алкоголю може викликати щонайменше, сім типів раку: рак ротової порожнини, стравоходу, горла (в тому числі глотки і гортані), печінки, товстої кишки і раку грудної залози.

Ризик розвитку раку зростає зі збільшенням кількості і тривалості споживання алкоголю – пам’ятайте про це!

7.     Уникай надмірного сонця, особливо бережи дітей. Використовуй сонцезахисні засоби.

Пам’ятайте, що у весняно-літній період впродовж дня (з 11-00 до 15-00 год) слід уникати прямих сонячних променів. Якщо ж ви виходите на сонце, то переконайтесь, що захистили шкіру обличчя, шиї та рук, які найчастіше піддаються впливу сонячних променів.

 

8.                Захисти себе на робочому місці від канцерогенних речовин, слідуй інструкції з безпеки. 

В основному ризик розвитку раку від канцерогенних речовин передбачає виникнення так званих «раків професійного походження» (рак легень, сечового міхура, шкіри, а також мезотеліоми, лейкозу і лімфоми). Ризик розвитку раку прямо залежить від інтенсивності та тривалості дії канцерогенних речовин, тобто чим більше років робітник підпадає під вплив канцерогенних речовин тим вищий у нього ризик розвитку раку.

В країнах Європейського Союзу визнано концерогенами всі види азбесту, бензолу, вихлопних газів дизельних двигунів, миш’яку та неорганічних сполук миш'яку.

Не нехтуйте інструкціями з безпеки на робочому місці!

9.     Переконайся, що у твоєму домі немає випромінювання радону. У разі перевищення, прийми міри для зменшення випромінювання.

Радон є природним радіоактивним газом, який вивільняється в земній корі. Радон не відчувається людиною, так як він немає кольору і запаху, але його рівень може бути виміряний спеціальними приладами. Радон проникає з ґрунту через фундамент та підлогу, а також виділяється із будівельних матеріалів мінерального походження (граніт, глинозем, фосфогіпс, цегла із червоної глини).

Вплив радону збільшує ризик розвитку раку легенів.

Регулярно провітрюйте приміщення та слідкуйте за складниками продуктів, які використовуєте у побуті.

10.                        Для жінок: 

-         Грудне вигодовування зменшує ризик розвитку раку грудної залози. Якщо можеш – годуй дитину груддю.

-         Гормональна терапія підвищує ризик розвитку деяких видів раку.

Жінки, які годують грудьми своїх дітей протягом тривалого часу мають більш низький ризик розвитку раку молочної залози в більш пізньому віці, ніж жінки такого ж віку, які не годували грудьми.

Гормонозамісна терапія є специфічним типом гормонального препарату, який зазвичай призначають при симптомах менопаузи у жінок. Якщо це можливо, слід уникати або обмежити використання замісної гормональної терапії. Застосування замісної гормональної терапії підвищує ризик розвитку раку молочної залози, ендометрію і яйників.

11.                        Переконайся, що твої діти беруть участь у програмах вакцинації:

-         Гепатиту В (для новонароджених)

-         Вірусу папіломи людини (ВПЛ) (для дівчаток)

Небагато людей асоціюють інфекції з раком, але майже одна п'ята частина всіх ракових захворювань у світі спричинені інфекціями, в тому числі вірусами і бактеріями. Серед найбільш важливих інфекцій, пов'язаних з раком є вірус папіломи людини (ВПЛ), який може викликати рак шийки матки, а також деякі види ракових захворювань порожнини рота; Вірус гепатиту В і вірус гепатиту С, який може викликати рак печінки; і Helicobacter Pylori, яка є бактерією, яка може викликати рак шлунка.

Не нехтуйте програмами вакцинації дітей!

12.                        Візьми участь у організованій програмі скринінгу: 

-         Рак кишечника (чоловіки та жінки)

-         Рак молочної залози (жінки)

-         Рак шийки матки (жінки)

Скринінг дозволяє використовувати менш агресивні методи лікування, оскільки дозволяє виявити рак на ранніх стадіях.

Скринінг раку кишечника проводять шляхом аналізу калу на приховану кров та/або проведенням колоноскопії.

Скринінг раку молочної залози передбачає проведення мамографії жінкам від 45 до 65 років.

Скринінг раку шийки матки проводиться шляхом взяття мазка (ПАП-тест) із шийки матки, який цитологічно досліджується на наявність злоякісних процесів.

Міжнародні експерти кажуть, що майже половину смертей від раку в Європі можна було б уникнути, якби всі дотримувались рекомендацій. Європейський кодекс боротьби проти раку підготований фахівцями, науковцями та іншими експертами в галузі онкології, щоб підвищити рівень обізнаності європейських громадян про ефективні шляхи профілактики раку.

Пам’ятайте! Рак не вирок, а діагноз! Своєчасне обстеження – це шанс на життя!

 

Нагадуємо! Субпроект «Онкопревенція та впровадження ефективних протипухлинних технологій у Львівській області» покликаний запровадити у Львівській області популяційні програми скринінгу раку грудної залози – мамологічний скринінг та раку шийки матки – цитологічний скринінг (при гінекологічному огляді).

А також покращити можливості онкологічної служби Львівщини безкоштовної діагностики, а також обладнання для малоінвазивного, органоощадного лікування раку.

Фото