Школа Успішного Медичного Менеджера 2017 (6-8 квітня 2017)

  • Дата новини:
  • Компонент:
  •  
  • Субпроект:

 День 1-й, 6 квітня 2017 року

 http://wb.moz.gov.ua/download/articlefile/5a928ae87141181/Департамент охорони здоров’я ініціював проведення «Школи успішного медичного менеджера – 2017». Проект реалізовується за підтримки субпроекту «Онкопревенція та впровадження ефективних протипухлинних технологій у Львівській області» спільного зі Світовим банком проекту МОЗ України «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей». Перша сесія Школи  проходила з 6-8 квітня на території бази відпочинку «Шепільська» (с.Довголука, Стрийський р-н).

У «Школі успішного медичного менеджера – 2017» (ШУММ-2017) взяли участь 30 керівників закладів охорони здоров’я. Це головні лікарі та їх заступники обласного, міського, районного рівня та сільських лікарських амбулаторій.  Вони були обрані шляхом конкурсного відбору.

Ірина Микичак, в.о. директора Департаменту охорони здоров’я, привітавши учасників заходу, наголосила, що метою Школи є спроба створити команду управлінців-однодумців, які захочуть стати справжніми лідерами та сучасними медичними менеджерами.

 

«Завданням школи буде покращення комунікації між керівниками закладів охорони здоров’я та іншими цільовими аудиторіями, а також мотивація активних молодих керівників до професійного зростання. Ми зацікавлені в бурхливих дискусіях та прагматичному обміні досвідом. Щиро сподіваюсь, що ШУММ-2017 спровокує кожного з нас до пошуку нових проектів та цікавих ідей, змотивує молодих управлінців до впевнених дій, а досвідченим керівникам стане поштовхом до реалізації давно обдуманих змін», – завершила Ірина Микичак.

«Ми хочемо створити майданчик для обміну досвідом, запровадити добрі практики та підходи до вирішення проблем, налагодити ефективну комунікацію, навчити управлінню сервісною складовою та фандрайзингу. В рамках школи будуть проходити дискусійні панелі, інтерактивні лекції, також передбачена групова робота. Впевна, що тут буде закладена нова трансформація цінностей», – Христина Пак, керівник групи консультантів субпроекту «Онкопревенція та впровадження ефективних протипухлинних технологій у Львівській області».

Першим був виступ Євгена Глібовицького, експерта з довготермінових стратегій. Займається дослідженнями цінностей та є учасником Несторівської експертної групи, яка працюює над довгостроковою перспективою для України. Спікер змалював цілісний портрет українця. «Мені здається, дуже важливо зрозуміти, що ти маєш зробити у житті, усвідомити свою місію. Щойно усвідомиш, йтимеш до неї. Вірю, що людині даються певні можливості, і вона має їх реалізовувати, а не занапастити. Ще одна важлива річ – українцям слід розівчитися страждати, бо воно звільняє їх від відповідальності».

Учасники школи, поділившись на групи, визначали ефективні шляхи для формування команди разом з Іриною Снітинською (провідним тренером Школи риторики й ораторства АҐРУС) та Христиною Яблонською (директором навчально-профорієнтаційного центру «Кузня кадрів»).

У вечірній дискусійній панелі «Погляд на реформу охорони здоров’я: влада, лікарі, пацієнти» взяли участь керівник магістерської програми «Менеджмент в охороні здоров’я» НУ «Києво-Могилянська академія» Тетяна Степурко, керівник освітнього центру «Студія охорони здоров’я» Інна Шимків, голова обласного відділення ГО «Люди що живуть з ВІЛ» Дмитро Тигач, головний лікар Львівської обласної клінічної лікарні Михайло Гичка та головний редактор інформагенції ZIK Тетяна Вергелес.

Модератором заходу була доктор правових наук, доцент Національного університету «Києво-Могилянська академія» та НМУ ім. О.Богомольця Зоряна Черненко, яка зазначила, що медична реформа має ґрунтуватися на цінностях, а їх артикуляція матиме величезне значення в прийнятті управлінських рішень.

Тетяна Степурко наголосила, що існуючій медичній системі України притаманні непрозорість і нечесність. «У Конституції записано (ст.49), що медицина є безоплатна, але всі знають, що насправді це не так. Система є нечесною до нас самих», – пояснила вона.

Це тема викликала гарячу дискусію. Попри те, що система охорони здоров’я потребує змін, медики були проти того аби всю українську медицину визнати як «нечесну». Розповідали багато прикладів  про  жертовність і людяність медиків. Також цінностями своєї спільноти лікарі назвали фаховість та професійний ріст, наголошуючи що проблеми медицини пов’язані із загальнодержавними проблемами.

«Комунікація між владою і галуззю має бути кращою. Влада центрального рівня не розуміє регіональних проблем», – нарікали лікарі.

Ірина Микичак підкреслила, що існує міф про «великі ресурси» української медицини, а доводиться працювати в умовах хронічного недофінансування. «Не система нас псує, кожен із нас формує систему. На Львівщині є близько 11 тис. лікарів, але 100 нечесних заплямують усіх. Потрібно шукати спосіб відмитися від бруду».

Про необхідність налагодження комунікації між засобами масової інформації і медичною спільнотою говорила під час дискусії Тетяна Вергелес. Вона закликала представників медичних закладів бути відкритими і доносити свою позицію через ЗМІ аби уникнути спекуляції.

Обговорювались питання  приватної  і державної медицини.

За словами експертів,  люди звертаються у приватні клініки, насамперед, через простоту і доступність. Хоча дуже часто медикам державних установ доводиться перевіряти діагнози своїх колег з приватних клінік.

Тема паритетних  відносин (про відповідальність як лікарів, так і пацієнтів за своє здоров’я) мала також своє місце в дискусії. Медики наголошували, що пацієнти часто не звертаються за допомогою вчасно, не виконують приписів, у результаті чого зникає ефективність лікування.

Експерти підкреслили, що неохідно вирішувати проблему самолікування та проблему недовіри до існуючої системи охорони здоров'я. Медики запропонували підвищувати престиж своїх медичних установ.

Так в чудовому товаристві з грамотними спікерами та здобутими знаннями  завершився перший день школи.

 

День 2-й, 7 квітня 2017

Другий день роботи в Школі розпочався тренінгом з ефективної комунікації (в тому числі з медіа). Тренером був Дмитро Сіманський, експерт в галузі кризових комунікацій в рамках проекту «Кризова комунікація – Порятунок життів» Всеукраїнської асоціації громадських асоціацій «Рух за здоров’я».

Успіхи людини в житті, її взаємини з іншими членами суспільства залежать від уміння спілкуватися.

Комунікація - це надзвичайно важливий інстумент для змін, без чого не можна йти вперед.

Вибудовувати ефективні комунікації вчилися майже цілий день.  Спочатку учасників  вміло ввели в стрес (подивитися на себе зі сторони), потім був сміх та інші емоції, а в кінцевому результаті – здобуті навики та нові знання.

«Звертайтесь до своєї цільової аудиторії всіма можливими каналами, доносьте свою інформацію. Подавайте нове та важливе. Слухайте те, що говорять. Дивіться, що публікують. Будьте уважні до того, що інші знають, але не говорять. Варто вивчити ситуацію, перш ніж реагувати», - вчив та повторював Дмитро Сіманський.

Шквал позитивних емоцій викликав Петер Зашев, експерт шведського проекту для власників Develop Your Business, директор корпоративних програм Hanken & SSE Executive Edukation (Фінляндія). Вдало продемонстрував «Невизначеність як можливість…для тих, хто керує змінами». Мова йшлася про лідерство, формування команди, мотивацію, модель Коттера.

Модель Коттера полягає у створенні атмосфери невідкладності дій, формуванні впливової команди реформаторів, пропагуванні нового бачення, створенні умов для втілення нового бачення в життя, плануванні та досягненні найближчих результатів, закріпленні  досягнення, встановленні нової корпоративної культури.

З елементами театрального дійства, почуттям гумору спікер переконував, що люди з позитивними емоціями досягають кращих результатів. «Цінуйте хороше. Культивуйте оптимізм. Шукайте рішення, а не проблеми. Вчіться пробачати. Практикуйте акти доброти. Дивіться на

 себе зі сторони. Лідер має бачити для своєї компанії світле і красиве майбутнє», - повторював спікер Петер Зашев.

На такій мегапозитивній ноті завершився другий день навчання в Школі.

P.S. Думали, що такий напружений і водночас позитивний день завершився. Та ні! Ці керівники таки віддані медицині, справді хочуть змін та прагнуть реформ. На годиннику 22.45, а всі знову в залі, продовжується зацікавлена, професійна, гостра та відверта дискусія з Дмитром Сіманським.

 

День 3-й, 8 квітня 2017 року

Ранкова сесія третього дня розпочалася презентацією Тетяни Степурко, керівника магістерської програми «Менеджмент в охороні здоров’я»,  доцента в Школі охорони здоров’я НУ «Києво-Могилянська академія». Тема: «Управління в охороні здоров’я: результати дослідження Світового банку». Спокійно і переконливо розкладає по поличках серйозну аналітику. Легко провокує невимушений мозковий штурм стосовно оцінювання працівників. Радить досліджувати мотивації працівників та описувати їх в документах.

“Професійна кваліфікація береться до уваги лише тоді, коли треба забезпечити якість і коли має місце конкуренція, але тут ці речі не є важливими і доводиться робити багато чого за домовленністю.  Оцінювання роботи персоналу та їх мотивація лишається головними елементами  дискусії. Деколи невпевнений, досі тонеш, чи вже пливеш”, – завершує  Тетяна Степурко.

 

Галина Майструк (експерт з громадського здоров'я, яка співпрацює з ВООЗ, USAID, UNFPA) зацікавила колег лекцією про можливості фандрайзингу – процесу залучення грошових коштів. Спікер ознайомила учасників з основами планування та проведення кампаній по збору коштів для фінансування проектів в галузі охорони здоров’я. Презентація включала наступне: визначення понять та основ законодавства України стосовно благодійної діяльності, створення груп зі збору коштів, визначення можливих джерел фінансування, розробку механізму оцінки ефективності діяльності. В презентації використані приклади успішних кампаній та програм збору коштів в Україні та за кордоном.

 

 

Ірина Скорбун, консультант з моніторингу та оцінки, розповіла про взаємодію пацієнта і медичного закладу: зворотній зв'язок та якість послуг. Зокрема зосередила увагу на зміні у підходах в наданні медичної допомоги (пацієнтоцентричність – залучення пацієнта у прийнятті рішень). Далі було показано як правильно використати погляди та думки пацієнтів для зворотнього зв’язку.  Які виміри якості надання послуг: клінічні результати, безпека пацієнтів, ефективне використання ресурсів та задоволеність пацієнтів. Спікер показала за якими критеріями треба оцінювати медичний заклад: інспекція зі сторони регулюючих органів, статистичні показники, незалежна зовнішня оцінка, внутрішній моніторинг, опитування користувачів.

Теоретичні рекомендації плавно перейшли у жваву та інтенсивну дискусію в обговоренні презентації Інни Шимків, керівника освітнього проекту Студії охорони здоров'я "Сервіс в медичному закладі. Чого очікує пацієнт?". Обговорювали все:  від черги в поліклініках, наявності чи відсутності ліків,  організації харчування аж до безпеки медика і пацієнта. Знаємо як досягнути. Питання у ресурсі, бажанні змін та культурі людей.

Зоряна Черненко, спікер та доктор правових наук, доцент НУ “Києво-Могилянська Академія” розповіла про цілепокладання, розуміння цілей в привязці до заходів. «Мрія – це не записана ціль. Починати потрібно з визначення цінностей, тоді буде мета, потім з’явиться стратегія, мотивація та очікуваний рузультат. Деколи ціль підміняється засобами. Не забувайте про концепцію сталого розвитку як принцип цілепокладання в публічному управлінні. І головне: потреби пацієнта мають бути вище за все!», – завершила спікер.

Після інтенсивного навчання в Школі, яке промайнуло дуже швидко, відбудося вручення сертифікатів. Слова подяки Департаменту, консультантам СБ, всім спікерам та організаторам звучали з уст кожного учасника. Дякували за здобутий досвід, знання, навики, натхнення, можливості, знайомства,перспективи, ідеї, цікаву актуальну програму, високу планку в організації. А ще Школа здружила і дала поштовх до нового і важливого!

  

«Завдяки конкурсу відібрали на ШУММ-2017 суперкоманду вмотивованих, небайдужих, зацікавлених керівників (до речі, від 25 до 60 років) з прекрасним почуттям гумору і величезним бажанням опановувати новий досвід та нові знання. Мали змогу співпрацювати зі спікерами і тренерами найвищого класу. В результаті: мільйон ідей, нові задуми і стратегічні плани, високі цілі та бажання. Радію, що вдалося втілити все задумане Ось уже вручені сертифікати, зафіксовані побажання і пропозиції, озвучено домашні завдання, визначено дату наступної сесії.  Настав момент і мені подякувати усім, хто долучився і створив наше спільне свято спілкування і навчання.  Дякую за настрій, за гостроту, за гумор, за активність! Успіхів усім! Нехай вдасться усе задумане! Перед нами дуже багато викликів і важливих справ. Працюємо над домашніми завданнями. До зустрічі на другій сесії у червні!», – завершила першу сесію Школи Ірина Микичак.

Фото за посиланнями:

https://drive.google.com/open?id=0Bx66t-mGLpHCMG9lTDlFNFAxRXc

https://drive.google.com/open?id=0Bx66t-mGLpHCTlFSSG84MFN0ZlE

https://drive.google.com/open?id=0Bx66t-mGLpHCV0RFeHpQcHpVRnc

 Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua

Фото