Презентація обладнання Siemens у Львівському онкоцентрі

  • Дата новини:
  • Компонент:
  •  
  • Субпроект:

12 липня у Львівському державному онкологічному регіональному лікувально-діагностичному центрі на загально лікарняній нараді представник компанії SiemensМикола Агабалов представив колективу онкоцентру можливості діагностичного обладнання, яке встановлено у рамках реалізації проекту «Онкопревенція та впровадження ефективних протипухлинних технологій у Львівській області».

Інженери компанії Siemensвпродовж останніх двох місяців працювали над встановленням, а аплікант Маріо Саха над налаштуванням обладнання у онкоцентрі, а вже зараз завершують навчання лікарів роботі на даному обладнанні.

Зокрема обстеження уже проводять на УЗД апаратах експерт-класу, мамографах, в тому числі із стереотаксичною біопсією, комп’ютерному томографі, рентген апараті та мобільному апараті С-арка.

Відтепер регіональний онкоцентр оснащений дороговартісним обладнання, яке працюватиме на користь людям та з продуктивністю для лікарів, для ранньої діагностики та ефективного лікування хворих з онкопатологіями.

Компанія Siemensє одним з провідних виробників медичного обладнання, пропонує увесь спектр систем медичної візуалізацій для діагностики та терапії. Завдяки міжнародним процедурам закупівель проекту «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей», учасниками торгів були іноземні компанії, виробники обладнання. Завдяки високій конкуренції та обгрунтованому вибору саме обладнання Siemensпридбано для потреба онкологічної служби на Львівщині.

Фото