За рахунок співфінансування установи отримали сучасні кольпоскопи

  • Дата новини:
  • Компонент:
  •  
  • Субпроект:

4 жовтня 2017 року 23 заклади охорони здоров’я Львівщини, зокрема центральні районні лікарні області і жіночі консультації м.Львова, отримали нові сучасні кольпоскопи. Обладнання придбано в рамках «Програми боротьби з онкологічними захворюваннями у Львівській області на 2017 – 2020 роки» за кошти обласного бюджету. 
Кольпоскопія це сучасний метод діагностики, який широко використовується при гінекологічних оглядах для профілактики та раннього виявлення раку шийки матки за допомогою кольпоскопа. Кольпоскопія проводиться при звичайному гінекологічному огляді, не вимагає спеціальної підготовки та знеболення, триває близько 15 хвилин та не викликає зазвичай больових відчуттів та добре переноситься пацієнтками.
А цифрова кольпоскопія дозволить здійснювати обробку зображення на комп’ютері, що в свою чергу дасть високу точність діагностики. Отримані цифрові кольпоскопи виготовлені компанією «Scaner». Це компанія, яка працює в Україні з 1990 року та виробляє пристрої з якісних матеріалів та комплектуючих європейського виробництва, постійно впроваджуючи інноваційні ідеї.
«Це вперше, за багато років, коштом обласного бюджету закуплено обладнання для діагностики онкологічної патології у жінок. Наше першочергове завдання - діагностувати передракові стани. Тепер наші жінки отримають змогу здійснити якісну діагностику. Виявлення патологія на доклінічній стадії значно полегшить лікування та дасть більше шансів на одужання», - зазначила директор департаменту Ірина Микичак Iryna Mykychak
Посилення матеріально-технічної бази закладів охорони здоров’я області розширює спроможність скринінгової програми раку шийки матки, що впроваджується у рамках субпроекту «Онкопревенція та впровадження ефективних протипухлинних технологій у Львівській області».

Прес-служба
Департаменту охорони
здоров'я ЛОДА
тел. 276-23-60
locz@mail.lviv.ua

Фото