Засідання ГУС №4 (розширене) з представниками районів щодо створення міжрайонних скринінгових центрів

  • Дата проведення:
  • Місце проведення:
  • Вид заходу:
  • Компонент:
  • Субпроект:
  • Організатор:
24 червня відбулось розширене засідання ГУС із залученням представників із районних центрів - Самбора, Дрогобича, Червонограда.
Впродовж засідання були підняті важливі питання для початку реалізації проекту, зокрема наявність і можливість кожного з вказаних районів виділити належні приміщення для міжрайонних скринінгових центрів. Планується, що у таких центрах працюватиме кілька кабінетів - лікаря-гінеколога з кольпоскопом, УЗД кабінет, кабінет  маммографії, лабораторія. Обов'язковою повинна бути реєстрація жінок з метою створення Єдиного реєстру жінок Львівської області. Оскільки однію із цілей проекту є максимально можлива рання діагностика онкозавхорювань жінок, а отже необхідне вчасне їх обстеження.
Враховуючи створення таких скринінгових центрів у Самборі, Дрогобичі та Червонограді важливо взяти до увага зручність добирання до них жінок із різних районів області,  а отже правильне формування територіального розподілу усіх районів між запропонованими центрами.

 Впродовж наступних днів керівник департаменту та заступник планують провести виїзні обстеження пропонованих приміщень. В свою чергу відповідальні у районах до 7 липня мають подати зустрічні пропозиції.

Підсумки роботи зокрема будуть обговорені у м.Києві на робочій зустрічі представників Львівської області і місії Світового Банку в Україні.
Матеріали:
Назва Файл укр Файл англ