Участь у першій Місії Світового Банку в підтримку проекту «Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей»

  • Дата проведення:
  • Місце проведення:
  • Вид заходу:
  • Компонент:
  • Субпроект:
  • Організатор:

Днями  відбулася робоча  поїздка директора  департаменту охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації Богдана Чечотки та заступника головного  лікаря Львівського державного онкологічного регіонального лікувально-діагностичного центру з медичної частини Ореста Тріля до офісу Світового Банку  у м.Київ, де відбулася місія Світового банку з підтримки впровадження інвестиційного проекту «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей». Місія відбулась на найвищому рівні за участі керівника проекту Світового Банку в Україні Паоло Беллі.

Директор департаменту ОЗ Богдан Чечотка  презентував план впровадження субпроекту у Львівській області «Онкопровенція  та впровадження ефективних протипухлинних технологій  у Львівській області».

Під час розгляду та презентації  субпроектів на місії Світового банку були розглянуті питання координації заходів субпроекту із реформуванням галузі як в цілому на національному рівні, так і на рівні регіону. Як повідомив Богдан Чечотка у Львівській області створена і функціонує робоча група з реформування медичної галузі, яка  координує роботу з ГУС за напрямками надання первинної, вторинної, третинної медичної допомоги. Також під час зустрічі обговорено етапи впровадження проекту, методи залучення та відбору консультантів, а також співфінансування із різних рівнів місцевих бюджетів для ефективного впровадження субпроекту на Львівщині.

Матеріали:
Назва Файл укр Файл англ