Розширене засідання Групи управління субпроектом «Онкопревенція та впровадження ефективних протипухлинних технологій у Львівській області»

  • Дата проведення:
  • Місце проведення:
  • Вид заходу:
  • Компонент:
  • Субпроект:
  • Організатор:
В офісі субпроекту на вул. Левицького, 14 відбулось розширене засідання Групи управління субпроектом «Онкопревенція та впровадження ефективних протипухлинних технологій у Львівській області».
1 вересня 2015 року відбулось чергове засідання ГУС на чолі з Богданом Чечоткою за участі  представників департаменту фінансів ЛОДА  та Головного управління Казначейства, а також головного лікаря та лікарів-онкологів з Львівського державного онкологічного регіонального лікувально-діагностичного центру.
 
В порядку денному координатор субпроекту стисло описав досягнення у реалізації проекту та представив консультантів проекту, відповідно до звітів з оцінки. Також наголосив на важливості підготовки до Місії банку 7-14 вересня 2015 року, в рамках якої передбачено візити по областях-учасниках проекту. Богдан Чечотка наголосив, що всі залучені до проекту спеціалісти повинні працювати злагоджено для успішного досягнення результату. 
 
Також  присутні обговорили необхідність забезпечення належного рівня співфінансування з обласного бюджету у 2016 році згідно умов Світового банку.
 
Найважливішим питанням порядку денного був відбір експертів для погодження технічного завдання  на закупівлю медичного обладнання. Оскільки думка висококваліфікованих професіоналів повинна бути визначальною у прийнятті остаточного рішення для визначення необхідних критеріїв медичного обладнання.
 
Матеріали:
Назва Файл укр Файл англ