Нарада директора департаменту охорони здоров'я ЛОДА з головними лікарями районних лікарень

  • Дата проведення:
  • Місце проведення:
  • Вид заходу:
  • Компонент:
  • Субпроект:
  • Організатор:

Під час робочої наради директора департаменту охорони здоров’я з головними лікарями районних лікарень Львівської області було презентовано діяльність субпроекту Світового банку «Онкопревенція та впровадження ефективних протипухлинних технологій у Львівській області».

 

У п’ятницю, 4 вересня , на робочій нараді з головними лікарями у департаменті охорони здоров’я заступник головного лікаряЛьвівського онкологічного центру Орест Тріль розповів про проект Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службіу людей» та його компонент – субпроект «Онкопревенція та впровадження ефективних протипухлинних технологій у Львівській області».

В Україні проект націлений боротьбу з неінфекційними захворюваннями, з приділенням особливої уваги профілактиці; поліпшенні якості та ефективності медичної допомоги; оптимізації та реструктуризації лікарень і амбулаторних послуг вторинного рівня.

На Львівщині реалізовуватиметься проект по онкопревенції, оскільки рак грудної залози – лідер по захворюваності на рак у жінок, а рак шийки матки – лідер у смертності серед жінок репродуктивного віку. Проект націлений на популяризацію ранної діагностики даних захворювань завдяки започаткуванню реєстру жіночого населення області, створення електронної системи обміну даними між жіночими консультаціями, скринінговими центрами та онкоцентром, а також забезпечення сучасним обладнанням.

У залі були присутні також експерти субпроекту, спеціалісти у галузі онкології, які консультуватимуть ГУС щодо питань медичного обладнання, організації навчання спеціалістів тощо.   

Директор департаменту повідомив, що група управління субпроектом в найближчий час здійснюватиме об’їзд територій з метою підготовки приміщень до медичного обладнання у рамках реалізації проекту та вивчення технічних можливостей мережі Інтернет для повноцінного впровадження проекту.

Матеріали:
Назва Файл укр Файл англ

Фото