Засідання Групи управління субпроектом «Онкопревенція та впровадження ефективних протипухлинних технологій у Львівській області»

  • Дата проведення:
  • Місце проведення:
  • Вид заходу:
  • Компонент:
  • Субпроект:
  • Організатор:

18 вересня у офісі субпроекту на вул. К. Левицького, 14 відбулось чергове засідання Групи управління субпроектом «Онкопревенціята впровадження ефективних протипухлинних технологій у Львівській області».

 

На черговому засіданні на чолі з Чечоткою Богданом Романовичем  за участі  заступника начальника ГУ ДКСУ  у Львівській області Зварича Мирослава Андрійовича та членів ГУС обговорили підсумки другої Місії Світового банку.

Богдан Чечотка наголосив на важливості виконання постанови Кабміну № 1047 від 26.11.2008 «Про порядок ініціювання, підготовки та реалізації проектів економічного і соціального розвитку України, що підтримуються міжнародними фінансовими організаціями» - забезпечення участі представників Міністерства фінансів України та Міністерства економічного розвитку і торгівлі у засіданнях комісії з відбору консультантів, товарів, робіт та неконсультаційних послуг, створеної у рамках реалізації субпроекту, прийнято рішення написати клопотання у відповідні міністерства для делегування представників.

Консультанти представили напрямки інформаційної кампанії, яка буде проводитись у рамках реалізації субпроекту та технічні завдання, які за рішення ГУС скеровано на погодження у Світовий банк.

На виконання протоколу засідання ГУС від 01.09.2015 року Орест Тріль, заступник головного лікаря Львівського державного онкологічного регіонального лікувально-діагностичного центру, представив перелік фахівців, яких рекомендовано для проходження навчання в рамках субпроекту. На наступному засідання буде опрацьовано перелік іноземних інституцій, які можуть надати якісне навчання по сучасних методиках скринінгу, профілактики, діагностики раку грудної залози та раку шийки матки, а також  інших прогресивних методів онкопревенції.

Матеріали:
Назва Файл укр Файл англ

Фото