В рамках субпроекту «Онкопревенція та впровадження ефективних протипухлинних технологій у Львівській області» відбулась зустріч з терапевтами області

  • Дата проведення:
  • Місце проведення:
  • Вид заходу:
  • Компонент:
  • Субпроект:
  • Організатор:

23 вересня у рамках субпроекту «Онкопревенціята впровадження ефективних протипухлинних технологій у Львівській області» у Львівському державному онкологічному регіональному лікувально-діагностичному центрі відбулась зустріч з терапевтами області.

 

Заступник головного лікаряЛьвівського онкологічного центру Орест Тріль презентував  проект Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службіу людей» та його компонент – субпроект «Онкопревенція та впровадження ефективних протипухлинних технологій у Львівській області» для спільноти терапевтів області.

На зустрічі також були присутні Фецич Тарас Григорович – завідувач кафедри онкології та медичної радіології Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького, професор та  Скляров Євген Якович – голова Львівського обласного товариства терапевтів,  професор.

На зустрічі обговорювали важливість запровадження системної роботи у напрямку ранної діагностики раку грудної залози та раку шийки матки. Також доповідачі наголошували, про роль терапевтів у популяризації ранної діагностики, які повинні стати з’єднувальною ланкою між пацієнтом та гінекологом /мамологом,  сприяти поширенню серед населення інформації про важливість ранної діагностики онкологічних захворювань.

Матеріали:
Назва Файл укр Файл англ

Фото