Засідання Групи управління субпроектом «Онкопревенція та впровадження ефективних протипухлинних технологій у Львівській області»

  • Дата проведення:
  • Місце проведення:
  • Вид заходу:
  • Компонент:
  • Субпроект:
  • Організатор:

У офісі субпроекту на вул. К. Левицького, 14 відбулось чергове засідання Групи управління субпроектом «Онкопревенціята впровадження ефективних протипухлинних технологій у Львівській області».

 

1 жовтня 2015 року відбулось чергове засідання Групи управління субпроектом «Онкопревенція та впровадження ефективних протипухлинних технологій у Львівській області».

На засідання розглядали робочі питання щодо готовності тендерної документації закупівель,  які будуть відбуватись у рамках проекту, а також погодили розмістити запрошення до подання цінових пропозицій у рамках першої закупівлі, що буде відбуватись в межах проекту, а саме дизайн та друк інформаційних матеріалів для населення.

Важливим питанням порядку денного був розгляд та виправлення зауважень Світового банку до технічних вимог  медичного обладнання в рамках підготовки до процедур закупівель. Погодили виправлення зауважень та повторне скерування експертам Світового.

Також у рамках субпроекту було передбачено створення чотирьох міжрайонних скринінгових центрів у м. Дрогобич, м. Самбір, м. Червоноград та у м. Львів. На засіданні  ГУС погодили створення додаткового міжрайонного скринінгового центр у м. Стрий, оскільки місто є транспортним вузлом західного регіону області із легким транспортним сполученням із важкодоступних гірських населених пунктів.

Матеріали:
Назва Файл укр Файл англ

Фото