Нове обладнання - нові можливості

  • Дата новини:
  • Компонент:
  •  
  • Субпроект:

НОВЕ ОБЛАДНАННЯ – НОВІ МОЖЛИВОСТІ

 

27 лютого поточного року директор ДОЗ Полтавської ОДА Віктор Лисак продовжив підписання контрактів з постачальниками найсучаснішого медичного обладнання для лікувально-профілактичних закладів області.

Отримати нові, більш широкі можливості для діагностики та лікування серцево-судинних захворювань мешканці Полтавщини змогли завдяки реалізації Субпроекту «Запровадження інноваційної моделі системи надання послуг хворим на гіпертонію в Полтавській області»Проекту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей».

З комерційним директором компанії ТОВ «МЕД ЕКСІМ» Андрієм Свєтловим було укладено угоду на постачання приладу для ударно-хвильової терапії для обласного кардіоцентру. До речі, вплив акустичних хвиль, що відбувається під час застосування такого приладу, дає цілющий ефект для хворих на стенокардію. Під впливом такої фізіотерапії в серцевому м'язі активізується зростання нових кровоносних судин, що в деяких випадках скасовує потребу в таких серйозних утручаннях, як коронарне стентування і аортокоронарне шунтування.

Корисним для діагностики стану здоров’я пацієнтів Полтавської обласної клінічної лікарні імені М.В. Скліфосовського буде придбання трьох рентгенівських комплексів – контракт на їх постачання підписано з директором компанії ТОВ «Євромедтехніка» Олександром Кузнєцовим.

 

Прес-центр ДОЗ Полтавської ОДА

Фото