Назва субпроекту:
Підвищення ефективності лікування та профілактики хвороб системи кровообігу в Рівненській області

Сторінка містить інформацію про новини та події, які відбулись в рамках реалізації даного субпроекту (кластеру)

2
 • 17.01.2018

  Всім потенційним учасникам торгів ICB № 8.2.1.2

  Зміни №1 до тендерної документації
 • 04.01.2018

  Всім потенційним учасникам торгів ІCB № 8.2.7

  Зміни до тендерної документації ICB №8.2.7 «Закупівля виробів медичного призначення для відділення інтервенційної радіології КЗ “Рівненська обласна клінічна лікарня” РОР
 • 27.12.2017

  Cучасний кардіоваскулярний сканер доставлено до серцево-судинного центру

  Починаючи з лютого наступного року жителям Рівненщини не потрібно буде їздити до столиці для обстеження серця на кардіоваскулярному сканері, адже завдяки реалізації проекту в області такий пристрій було придбано для серцево-судинного центру, що функціонує в Рівненській обласній лікарні.
 • 27.12.2017

  Повідомлення про результати торгів SH №8.3.4

  Номер пакету закупівель: SH №8.3.4
  Назва пакету закупівель: “Інформаційна кампанія (телебачення, радіо, газети), популяризація веб-сайту та гарячої лінії в ЗМІ”
 • 26.12.2017

  Повідомлення про присудження контракту

  Предмет контракту: Матеріально-технічне забезпечення проведення 2 медичних конференцій та 7 тренінгів для медичних працівників у 2018 році (м.Рівне)
 • 26.12.2017

  Всім потенційним учасникам торгів NCB № 8.2.3

  Зміни до тендерної документації NCB №8.2.3 «Комп’ютерна техніка та програмне забезпечення, мережеве обладнання, система контролю доступу, система безперервного живлення, система кондиціонування, офісне обладнання для Центру обробки даних і закладів охорони здоров’я та технічне обслуговування всіх видів обладнання».

  Зміни №4
 • 18.12.2017

  Четверта обласна медична конференція. (м. Рівне)

  «Лікування та профілактика хвороб системи кровообігу в Рівненській області. Четверта обласна медична конференція». Конференція проводиться в рамках спільного проекту Світового банку та Міністерства охорони здоров’я України «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» та субпроекту в Рівненській області.
 • 15.12.2017

  Запрошення до участі в торгах закупівля ІСВ №8.2.1.2

  Управління охорони здоров'я Рівненської обласної державної адміністрації запрошує кваліфікованих учасників торгів, які відповідають умовам щодо участі у торгах, надсилати запечатані тендерні пропозиції щодо «Закупівлі медичного обладнання для вторинного рівня»
 • 11.12.2017

  Усім потенційним учасникам торгів НКТ № 8.2.3

  Зміни до тендерної документації NCB №8.2.3 «Комп’ютерна техніка та програмне забезпечення, мережеве обладнання, система контролю доступу, система безперервного живлення, система кондиціонування, офісне обладнання для Центру обробки даних і закладів охорони здоров’я та технічне обслуговування всіх видів обладнання».
 • 05.12.2017

  Запит на надання висловлення зацікавленості

  Згідно з технічними завданнями, напрацьованими управлінням охорони здоров’я Рівненської ОДА, комісією з відбору консультантів, товарів, робіт та неконсультаційних послуг та Світовим банком конкурсний відбір оголошується для:
  - консультанта з інженерних робіт;
 • 24.11.2017

  На Рівненщині пройшла третя обласна медична конференція

  Новітні методи лікування хвороб систем кровообігу були презентовані для більш як п’ятдесяти практикуючих лікарів – кардіологів Рівненщини.
 • 23.11.2017

  Третя обласна медична конференція. (м. Рівне)

  «Лікування та профілактика хвороб системи кровообігу в Рівненській області. Третя обласна медична конференція». Конференція проводиться в рамках спільного проекту Світового банку та Міністерства охорони здоров’я України «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» та субпроекту в Рівненській області.
 • 21.11.2017

  8.2.7 Запрошення до участі в торгах

  Закупівля виробів медичного призначення для відділення інтервенційної радіології КЗ ”Рівненська обласна клінічна лікарня “ РОР
 • 16.11.2017

  8.3.4 Запрошення до подання цінових пропозицій

  Управління охорони здоров'я Рівненської ОДА запрошує надати свої цінові пропозиції на конкурс щодо надання послуг із проведення інформаційної кампанії (телебачення, радіо, газети), популяризації веб-сайту та гарячої лінії в ЗМІ (SH-8.3.4).
 • 15.11.2017

  8.3.5.2 Запрошення до подання цінових пропозицій

  ЗАПРОШЕННЯ ДО ПОДАННЯ ЦІНОВИХ ПРОПОЗИЦІЙ
  № SH-8.3.5.2 «Конференцсервіс проведення 2 медичних конференцій та 7 тренінгів для медичних працівників»
 • 10.11.2017

  Запрошення до участі у торгах NCB № 8.2.3

  Комп’ютерна техніка та програмне забезпечення, мережеве обладнання, система контролю доступу, система безперервного живлення, система кондиціонування, офісне обладнання для Центру обробки даних і закладів охорони здоров’я та технічне обслуговування всіх видів обладнання».
  Ідентифікаційний номер: NCB № 8.2.3
 • 09.11.2017

  Повідомлення про результати торгів CQ №8.3.4

  CQ №8.3.4 Інформаційна кампанія популяризація веб-сайту та гарячої лінії в ЗМІ
 • 26.10.2017

  Повідомлення про результати торгів NCB № 8.2.3

  Комп’ютерна техніка та програмне забезпечення, мережеве обладнання, система контролю доступу, система безперервного живлення, система кондиціонування, офісне обладнання для Центру обробки даних і закладів охорони здоров’я та технічне обслуговування всіх видів обладнання
 • 15.09.2017

  Повідомлення про результати торгів ICB № 8.2.1.1, ЛОТ4

  Повідомлення про результати торгів ICB № 8.2.1.1, ЛОТ4
 • 05.09.2017

  Рівненщина закупила обладнання для серцевого центру обласної лікарні

  Обласне управління охорони здоров’я Рівненської ОДА підписало угоди на поставку 26 одиниць сучасного кардіологічного обладнання для відділення інтервенційної радіології обласної лікарні на загальну суму майже 8 мільйонів гривень. Це стало можливим завдяки реалізації на Рівненщині проекту Світового банку, яким, окрім іншого, передбачається створення серцево-судинного центру на базі цього відділення.
 • 01.09.2017

  Рівненщина підписала угоду про поставку ангіографа з Siemens

  В рамках реалізації проекту Світового банку передбачається облаштування сучасної ангіографічної операційної на базі відділення інтервенційної радіології обласної клінічної лікарні. Нещодавно до Рівного прибули представники компанії Siemens для обговорення деталей поставки обладнання та підписання угоди.
 • 23.08.2017

  Розпочався другий етап тренінгів для лікарів Рівненщини

  Розпочався другий етап тренінгів для лікарів Рівненщини
 • 07.08.2017

  Повідомлення про присудження договору

  Номер пакету закупівель : ICB № 8.2.1.1
  Назва пакету закупівель: ” Закупівля медичного обладнання, виробів медичного призначення, дизель-генераторної установки для відділення інтервенційної радіології КЗ «Рівненська обласна клінічна лікарня РОР» та надання послуг зі встановлення обладнання і навчання персоналу “.
 • 25.07.2017

  Повідомлення про присудження контракту

  Повідомлення про присудження договору НКТ № 8.1.1 “Реконструкція лікарських амбулаторій, фельдшерсько-акушерських пунктів під лікарські амбулаторії та капітальний ремонт лікарських амбулаторій (1 етап) 29 об’єктів”
 • 13.07.2017

  18 швидких медичних допомог отримали районні лікарні РІвненщини

  16 новеньких «швидких» марки «Сітроен» отримали районні лікарні Рівненщини. Ще по одному автомобілю матимуть обласна клінічна лікарня та міська.

  Ключі від машин швидкої допомоги урочисто передали головним лікарям медзакладів голова облдержадміністрації Олексій Муляренко, перший заступник голови облради Олександр Корнійчук та керівник групи впровадження проекту Світового банку в області Сергій Рибачок.
 • 12.07.2017

  Передача автомобілів швидкої медичної допомоги

  У межах реалізації на Рівненщині проекту Світового банку «Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей» цьогоріч було закуплено 18 карет швидкої допомоги марки «Сітроен», які укомплектовані сучасним медичним обладнанням. Автомобілі розподілять між районними лікарнями області, а також по одній швидкій отримають Рівненська обласна та міська лікарні. Кошти для придбання цих автомобілів виділені в рамках реалізації спільного проекту МОЗ України та Світового банку.
 • 15.06.2017

  Запрошення до участі у торгах NCB 8.2.3 Комп’ютерна техніка

  Проект: «Поліпшення здоров'я на службі у людей»
  Субпроект «Підвищення ефективності лікування та профілактики хвороб системи кровообігу в Рівненській області на період з 2015 по 2020 роки»
  Позика № 8475-UA
  Назва Договору: «Комп’ютерна техніка та програмне забезпечення, мережеве обладнання, система контролю доступу, система безперервного живлення, система кондиціонування, офісне обладнання для Центру обробки даних і закладів охорони здоров’я та технічне обслуговування всіх видів обладнання».
  Ідентифікаційний номер: NCB № 8.2.3
 • 06.06.2017

  Світовий банк продовжить навчання сімейних лікарів Рівненщини

  Контракт на проведення другого етапу тренінгів для медичних працівників Рівненської області підписало управління охорони здоров’я Рівненської ОДА та львівська компанія «АйКю Холдинг». За умовами угоди львівська компанія має забезпечити проведення 18 тренінгів із підвищення кваліфікації сімейних лікарів, працівників приймальних відділень районних лікарень та екстреної медичної допомоги.
 • 17.05.2017

  Запрошуємо на ІІ медичну конференцію

  Друга обласна медична конференція «Лікування та профілактика хвороб системи кровообігу у Рівненській області».
 • 05.05.2017

  Повідомлення про присудження контракту

  Закупівеля послуг: “Конференцсервіс проведення 2 медичних конференцій та 18 тренінгів для медичних працівників”
 • 05.04.2017

  Запрошення до участі в закупівлі

  Управління охорони здоров’я Рівненської облдержадміністрації запрошує надсилати пропозиції від правомочних учасників торгів на поставку наступної позиції: Конференцсервіс проведення 2 медконференцій та 18 тренінгів для медичних працівників
 • 13.03.2017

  Відбувся тендер із закупівлі обладнання для серцево-судинного центру

  Понад 20 одиниць різного дорогого кардіологічного обладнання планують закупити в рамках впровадження проекту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей». Серед іншого, планується закупити ангіографічний комплекс, 12-канальні електрокардіографи, кардіоваскулярний ультразвуковий сканер, кардіомонітори, пристрої штучної вентиляції легень, дефібрилятори тощо.
 • 10.03.2017

  На Рівненщині провели дослідження стану медичної галузі області

  Перше із чотирьох щорічних соціологічних досліджень про стан медичної галузі в Рівненській області презентували сьогодні фахівці соціологічної групи «Рейтинг». Ці соцдослідження проводяться в рамках реалізації проекту Світового банку «Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей», однак питання, які аналізували соціологи, стосувалися не лише хвороб серцево-судинної системи, але й стану медичної галузі в області в цілому.
 • 07.03.2017

  Презентація соц. дослідження «Стан медичної сфери Рівненської області»

  У четвер, 9 березня о 12.00 в кабінеті 201 в приміщенні Рівненської ОДА відбудеться презентація результатів соціологічного дослідження «Стан медичної сфери в Рівненській області» за участю директора соціологічної групи «Рейтинг», керівництва обласної державної адміністрації та групи управління субпроектом Світового банку «Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей».
 • 07.03.2017

  Повідомлення про скасування закупівлі CQ#8.3.1

  Повідомлення про скасування закупівлі
 • 24.02.2017

  Повідомлення про присудження договору ІCB № 8.2.2

  Номер пакету закупівель: ІСВ 8.2.2
  Назва пакету закупівель: Закупівля 18 автомобілів швидкої медичної допомоги класу В для ЦРЛ та ЦМЛ.
  Предмет договору: Закупівля 18 автомобілів швидкої медичної допомоги класу В для ЦРЛ та ЦМЛ.
 • 23.02.2017

  Повідомлення про присудження контракту

  Назва пакету закупівель: НКТ 8.2.4 ”Програмне забезпечення для супроводу електронного реєстру груп ризику та навчання”.
 • 21.02.2017

  Усім потенційним учасникам торгів MКТ № 8.2.1.1

  Зміни до тендерної документації
 • 16.02.2017

  Усім потенційним учасникам торгів MКТ № 8.2.1.1

  Запитання та відповіді, зміни та розяснення
 • 24.01.2017

  На Рівненщині розкрили пропозицій по реконструкції 29 амбулаторій

  Чотири будівельні компанії виявили бажання взяти участь в реконструкції 29 сільських амбулаторій в межах реалізації проекту Світового банку «Покращення охорони здоров'я на службі у людей» на Рівненщині.
 • 19.01.2017

  Повідомлення про початок закупівлі SH 8.3.5.1 "Конференцсервіс "

  Розпочато процес прийому пропозицій на конкурс щодо надання послуг із конференцсервісу проведення 2 медичних конференцій та 18 тренінгів для медичних працівників.
 • 27.12.2016

  Запрошення до участі в торгах ІСВ 8.2.1.1

  Проект «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей»
  Позика # 8475-UA
  Назва контракту: Закупівля медичного обладнання, виробів медичного призначення, дизель-генераторної установки для відділення інтервенційної радіології КЗ ”Рівненська обласна клінічна лікарня“ РОР та надання послуг зі встановлення обладнання і навчання персоналу.
  Номер (згідно з Планом закупівель): № ІСВ 8.2.1.1
 • 21.12.2016

  Рівненска команда субпроекту привітала вихованців інтернату зі Св. Миколаєм

  Експерти групи консультаційної підтримки субпроекту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей», що наразі реалізовується на Рівненщині, привітали дітей Дубенського будинку-інтернату з Днем Святого Миколая. Разом з експертами до дитячого будинку завітав «Святий Миколай», який власне й розважав дітей різдвяним шоу та пригостив солодкими подарунками.
 • 19.12.2016

  250 сімейних лікарів успішно пройшли навчання невідкладній допомозі

  Понад тисячу сімейних лікарів з різних куточків Рівненської області мають пройти навчання екстреній медичній допомозі пацієнтам, хворим на серцево-судинні захворювання. Це передбачено проектом Світового банку «Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей», що наразі реалізовується на Рівненщині. Цьогоріч таке навчання пройшли вже понад двісті п’ятдесят лікарів.
 • 13.12.2016

  Повідомлення про присудження контракту

  Субпроект: “Підвищення ефективності лікування та профілактики хвороб системи кровообігу в Рівненській області на період з 2015 по 2020 роки”
  Країна: Україна
  Номер проекту: 8475-UA
  Номер пакету закупівель: CQ-8.3.3
  Назва пакету закупівель: “Проведення соцопитувань населення”
 • 12.12.2016

  Всім потенційним учасникам торгів НКТ № 8.1.1

  Зміни до тендерної документації НКТ №8.1.1 “Реконструкція лікарських амбулаторій, фельдшерсько-акушерських пунктів під лікарські амбулаторії та капітальний ремонт лікарських амбулаторій (1 етап) 29 об’єктів”.
 • 12.12.2016

  На Рівненщині відбулось публічне розкриття тендерних пропозицій

  В межах реалізації проекту Світового банку в Рівненській області сьогодні в конференц-залі обласного управління охорони здоров’я відбулося розкриття трьох пропозицій від розробників програмного забезпечення, які висловили готовність розробити та впровадити цей реєстр в нашій області.
 • 05.12.2016

  Група консультантів субпроекту Рівненщини прозвітувала про свою роботу

  Команда проекту Світового банку «Підвищення ефективності лікування та профілактики хвороб системи кровообігу в Рівненській області» прозвітувала про результати роботи. Заслухати звіт консультантів зібралися журналісти понад десяти місцевих та обласних видань, а також активні рівняни – представники Громадської ради при Рівненській ОДА. Запросили також лікарів-кардіологів, усю команду рівненських консультантів Світового банку, керівництво обласного управління охорони здоров’я.
 • 08.11.2016

  Запрошення до участі у торгах НКТ № 8.1.1

  Департамент з питань будівництва та архітектури Рівненської ОДА запрошує до подачі запечатані тендерні пропозиції від правомочних учасників торгів на виконання робіт по наступним договорах, фінансування яких планується з коштів позики:
  Реконструкція лікарських амбулаторій, фельдшерсько-акушерських пунктів під лікарські амбулаторії та капітальний ремонт лікарських амбулаторій (1 етап) 29 об'єктів:
  Лот 1.1 – «Рокитнівський район (9 об’єктів)»;
  Лот 1.2 – «Дубровицький район (7 об’єктів)»;
  Лот 1.3 – «Зарічненський район (4 об’єкти)»;
  Лот 1.4 – «Володимирецький район (4 об’єкти)»;
  Лот 1.5 – «Володимирецький район (5 об’єктів)».
 • 04.11.2016

  На Рівненщині відбулося розкриття тендерних пропозицій

  Відбулося розкриття тендерних пропозицій
 • 03.11.2016

  Медична конференція в рамках проекту Світового Банку на Рівненщині

  02 листопада 2016 року в Рівному відбулась медична конференція в рамках субпроекту
 • 28.10.2016

  Конференція в рамках проекту у Рівненській області

  Управління охорони здоров’я Рівненської ОДА організовує конференцію «Підвищення ефективності лікування та профілактики хвороб системи кровообігу у Рівненській області».
 • 26.10.2016

  Запрошення до участі у торгах №8.2.4

  Закупівля програмного забезпечення для супроводу електронного реєстру груп ризику та навчання
 • 07.10.2016

  Запит на висловлення зацікавленності “Інформаційна кампанія" (CQ № 8.3.4)

  Управління охорони здоров’я Рівненської обласної державної адміністрації (УОЗ РОДА)
  Проект: "Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей"
  Субпроект: ”Підвищення ефективності лікування та профілактики хвороб системи кровообігу в Рівненській області на період з 2015 по 2020 роки”
  Позика № 8475-UA
  Назва договору: проведення “Інформаційної кампанії (телебачення, радіо, газети), популяризація веб-сайту та гарячої лінії в ЗМІ”
 • 04.10.2016

  Всім потенційним учасникам торгів ICB № 8.2.2

  Стосовно : Роз'яснення до тендерних документів ICB № 8.2.2 “Закупівля 18 автомобілів швидкої медичної допомоги класу B для ЦРЛ та ЦМЛ ”
 • 04.10.2016

  Всім потенційним учасникам торгів ICB № 8.2.2

  Стосовно тендерної документації ICB №8.2.2 “Закупівля 18 автомобілів швидкої медичної допомоги класу B для ЦРЛ та ЦМЛ”
 • 30.09.2016

  Всім потенційним учасникам торгів ICB № 8.2.2

  Стосовно тендерної документації ICB №8.2.2
  “Закупівля 18 автомобілів швидкої медичної
  допомоги класу B для ЦРЛ та ЦМЛ”
 • 22.08.2016

  Перші сімейні лікарі отримали сертифікати Світового банку

  На Рівненщині закінчився дводенний семінар для сімейних лікарів. За його результатами 21 лікар з районів отримали сертифікати від Світового банку, Міністерства охорони здоров’я та Рівненської ОДА.
 • 19.08.2016

  Світовий банк навчає сімейних лікарів на Рівненщині

  до Рівного приїхали 21 сімейний лікар із 16-ти районів області. Для них дводенні тренінги в рамках проекту Світового банку на Рівненщині проводять шість тренерів. Серед них лікарі терапевти, кардіологи, неврологи та анестізіологи.
 • 19.08.2016

  Повідомлення про присудження контракту

  Номер пакету закупівель: SH-8.4.6
  Назва пакету закупівель: Придбання меблів для ГКПС
 • 19.08.2016

  Придбання компютерного обладнання та програмного забезпечення для ГКПС

  Придбання комп’ютерного обладнання та програмного забезпечення для ГКПС
 • 19.08.2016

  Повідомлення про присудження контракту

  Конференцсервіс проведення 2 медконференцій та 24 тренінгів для медичних працівників
 • 15.08.2016

  Запит на надання висловлення зацікавленості (Рівненська обл)

  Згідно з технічним завданням, напрацьованим управлінням охорони здоров’я Рівненської облдержадміністрації та Комісією з відбору консультантів, товарів, робіт та неконсультаційних послуг конкурсний відбір оголошено для закупівлі 18 автомобілів швидкої допомоги класу В для ЦРЛ та ЦМЛ
 • 28.07.2016

  Запит на надання висловлення зацікавленості (Рівненська обл)

  ЗАПИТ НА НАДАННЯ ВИСЛОВЛЕНЬ ЗАЦІКАВЛЕНОСТІ
  (консультаційні послуги – відбір компанії (юридичної особи) для надання послуг із проведення соцопитувань населення ).
 • 23.06.2016

  Команда Світового банку відвідала Рівненщину

  23 червня Рівненщину з робочим візитом відвідала група експертів Світового банку в рамках місії з підтримки впровадження Проекту «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей».
  Роботу команда Світового банку розпочала у Корці, де відбулася зустріч із головою Рівненської облдержадміністрації Олексієм Муляренком.
 • 26.05.2016

  Півсотні будівельників з’їхалися на семінар Світового банку в Рівному

  Півсотні представників 23 будівельних компаній з’їхалися до Рівного на семінар за участю фахівців Світового банку та представників МОЗ.
 • 11.05.2016

  Запит на надання висловлення зацікавленості (Рівненська обл)

  Згідно з технічним завданням, напрацьованим управлінням охорони здоров’я Рівненської облдержадміністрації та Комісією з відбору консультантів, товарів, робіт та неконсультаційних послуг конкурсний відбір оголошено для розробки та підтримки веб-порталу
 • 22.02.2016

  На Рівненщині стартувала практична стадія впровадження проекту СБ

  В Рівному пройшла робоча зустріч Місії Світового банку в рамках реалізації проекту «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей».
 • 04.11.2015

  Запити на надання висловлення зацікавленості (Рівненська обл)

  Згідно з технічними завданнями, напрацьованими управління охорони здоров’я Рівненської облдержадміністрації та Комісією з відбору консультантів, товарів, робіт та неконсультаційних послуг конкурсний відбір оголошено для консультанта з питань закупівель.
 • 08.09.2015

  Запити на надання висловлення зацікавленості (Рівненська обл)

  Згідно з технічними завданнями, напрацьованими управління охорони здоров’я Рівненської облдержадміністрації та Комісією з відбору консультантів, товарів, робіт та неконсультаційних послуг конкурсний відбір оголошено для:
  - Консультанта з інженерних робіт.
  - Консультанта з інформаційних технологій;
  - PR-консультанта;
  - Перекладача-асистента;
 • 13.08.2015

  Запити на надання висловлення зацікавленості (Рівненська обл)

  Згідно з технічними завданнями, напрацьованими управління охорони здоров’я Рівненської облдержадміністрації та Комісією з відбору консультантів, товарів, робіт та неконсультаційних послуг конкурсний відбір оголошено для:
  - консультанта з питань управління субпроектом;
  - консультанта з питань фінансового управління;
  - консультанта з питань закупівель.