Запрошення до участі в торгах NCB 8.1.2

  • Дата новини:
  • Компонент:
  •  
  • Субпроект:

ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ В ТОРГАХ

Україна

Проект: «Поліпшення здоров'я на службі у людей»

Субпроект «Підвищення ефективності лікування та профілактики хвороб системи кровообігу в Рівненській області на період з 2015 по 2020 роки»

Позика № 8475-UA

Назва Договору: Реконструкція лікарських амбулаторій, фельдшерсько-акушерських пунктів під лікарські амбулаторії та капітальний ремонт лікарських амбулаторій (2 етап) 28 об'єктів

Ідентифікаційний номер: НКТ № 8.1.2 (лот 2.2, лот 2.3, лот 2.4)

1. Уряд України отримав від Міжнародного Банку Реконструкції та Розвитку Позику «Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей», №8475-UA та має намір використати частку коштів для здійснення платежів за договорами на реконструкцію та капітальний ремонт приміщень медичних закладів первинного рівня Рівненської області 29 об'єктів (5 лотів).Торги буде проведено згідно з правилами та процедурами Світового Банку.

2. Департамент з питань будівництва та архітектури Рівненської ОДА запрошує до подачі запечатані тендерні пропозиції від правомочних учасників торгів на виконання робіт по наступним договорах, фінансування яких планується з коштів позики:

Реконструкція лікарських амбулаторій, фельдшерсько-акушерських пунктів під лікарські амбулаторії та капітальний ремонт лікарських амбулаторій (2 етап) 28 об'єктів:

Лот № 2.2 Реконструкція та капітальний ремонт приміщень медичних закладів первинного рівня у Сарненському районі Рівненської області

Лот № 2.3 Реконструкція та капітальний ремонт приміщень медичних закладів первинного рівня у Березнівському районі Рівненської області

Лот № 2.4 Реконструкція та капітальний ремонт приміщень медичних закладів первинного рівня у Костопільському районі Рівненської області

Учасники торгів можуть подавати тендерні пропозиції на один або кілька лотів, як це конкретизується у тендерній документації. Учасники торгів можуть запропонувати знижки, в разі, якщо їм присуджено більше одного договору, за умови, що ці знижки включені в супровідний лист до конкурсної пропозиції.

3. Торги будуть проводитись згідно з процедурами Національних конкурсних торгів (НКТ), визначеними у посібнику «Керівництво із закупівель товарів, робіт та неконсультаційних послуг позичальниками Світового банку за позиками МБРР та кредитами і грантами МАР», опублікованому у січні 2011 року (переглянуте у липні 2014 р.) («Керівництво з закупівель»); вони відкриті для всіх учасників торгів, що є правомочними відповідно до визначення, наведеного у Керівництві із закупівель. Прохання також ознайомитися з пунктами 1.6 та 1.7, в яких визначається політика Світового банку стосовно конфлікту інтересів.

4. Зацікавлені правомочні учасники можуть отримати подальшу інформацію та ознайомитися із тендерною документацією у Департаменті з питань будівництва та архітектури Рівненської ОДА за адресою вул. Кавказька 9-А, 1 поверх, кабінет № 1, м. Рівне, 3301 або у консультантів Групи управління субпроектом в робочий час з 10.00 до 17.00 за місцевим часом за адресою вул. 16 Липня 38, 2 поверх, м. Рівне.

5. Зацікавлені правомочні учасники торгів можуть отримати повний комплект Тендерної документації українською мовою безкоштовно в електронному вигляді після подання письмової Заявки на вказану нижче адресу (п.9).

6. Представники учасників торгів можуть безкоштовно отримати Тендерну документацію в офісі Покупця за вказаною нижче адресою (п.9) або кур’єром при умові, що послуга по доставці буде окремо організована та оплачена учасником торгів безпосередньо поштовому агенту, який її надає.

7. Пропозиції конкурсних торгів необхідно доставити за адресою, зазначеною в п. 9 даного запрошення, до 11.00 год «22» січня  2019 р. Електронні торги не дозволяються. Пропозиції конкурсних торгів, що надійшли із запізненням, будуть відхилені. Пропозиції конкурсних торгів будуть розкриті публічно в присутності призначених представників учасників торгів і всіх, хто бажає бути присутніми, за адресою зазначеною в п. 9 даного запрошення.Часткові пропозиції не будуть розглянуті і будуть відхилені як такі, що не відповідають вимогам

8. Всі пропозиції конкурсних торгів повинні супроводжуватися Банківською Гарантією пропозиції конкурсних торгів

Лот № 2.2 (Сарненський район) 260 000 гривень (двісті шістдесят тисяч грн)або еквівалентна сума у доларах США по обмінному курсу зазначеному на сайті Національного банку України http://www.bank.gov.ua за 14 (чотирнадцять) днів до дати відкриття пропозиції.

Лот № 2.3 (Березнівський район) 280 000 гривень (двісті п’ятдесят  тисяч грн)або еквівалентна сума у доларах США по обмінному курсу зазначеному на сайті Національного банку України http://www.bank.gov.ua за 14 (чотирнадцять) днів до дати відкриття пропозиції.

Лот № 2.4 (Костопільський район) 270 000 гривень (двісті тридцять сім тисяч грн)або еквівалентна сума у доларах США по обмінному курсу зазначеному на сайті Національного банку України http://www.bank.gov.ua за 14 (чотирнадцять) днів до дати відкриття пропозиції.

Учасником може бути запропонована Гарантія еквівалентної суми у доларах США по курсу НБУ (www.bank.gov.ua) за 14 (чотирнадцять) днів до дати відкриття пропозицій конкурсних торгів зазначеної в ІУТ 25.1

9. Адресаподання пропозицій:

Рівненська обласна державна адміністрація

До уваги: Бобрікова Вадима Юрійовича

Майдан Просвіти 1,

Поверх/кабінет: каб. 610, 6 поверх

Місто і країна: м. Рівне, Україна, 33028

Адреса розкриття пропозицій:

Рівненська обласна державна адміністрація

Майдан Просвіти 1,

Поверх/кабінет: каб. 601, 6 поверх

Місто і країна: м. Рівне, Україна, 33028

Контактна особа:

Заступник директора департаменту з питань будівництва та архітектури Рівненської ОДА - Бобріков Вадим Юрійович

Телефон: +38 (0362) 695-222

Номер факсу: +38 (0362) 26-68-63

Електронна пошта: ukbd@ukr.net та копія на rivnegus@gmail.com.

Кінцевий термін подання пропозицій конкурсних торгів:

Дата: “22” січня 2019 р.

Час: до  11 год 00 хв. за місцевим часом.

 

Директор департаменту з питань будівництва та архітектури
Рівненської обласної державної адміністрації

Мазярчук Ярослав Володимирович