Передача автомобілів швидкої медичної допомоги

  • Дата новини:
  • Компонент:
  •  
  • Субпроект:

У межах реалізації на Рівненщині проекту Світового банку «Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей» цьогоріч було закуплено 18 карет швидкої допомоги марки «Сітроен», які укомплектовані сучасним медичним обладнанням. Автомобілі розподілять між районними лікарнями області, а також по одній швидкій отримають Рівненська обласна та міська лікарні. Кошти для придбання цих автомобілів виділені в рамках реалізації спільного проекту МОЗ України та Світового банку.

 

Шановні представники засобів масової інформації!

Запрошуємо вас висвітлити процедуру передачі автомобілів швидкої допомоги. Захід відбудеться 13 липня (четвер), об 11 годині, на майдані Просвіти, що в Рівному.

Участь в заході візьмуть голова Рівненської обласної державної адміністрації Олексій Муляренко, перший заступник голови Рівненської обласної ради Олександр Корнійчук та керівник групи впровадження проекту на Рівненщині Сергій Рибачок.

 

Завжди відкриті до співпраці,

Група консультаційної підтримки субпроекту Світового Банку в Рівненській області. (Будь-які запитання щодо втілення проекту Світового банку на Рівненщині можна висилати на електронну адресу: media.rivnewb@gmail.com, або на адресу: rivnegus@gmail.com.)