Семінар з питань будівельних робіт у рамках проектів СБ

  • Дата проведення:
  • Місце проведення:
  • Вид заходу:
  • Компонент:
  • Субпроект:
  • Організатор:

До уваги представників будівельних компаній!

У 2015-2020 рр. в Рівненській області впроваджується спільний проект МОЗ України та Світового банку, в рамках якого заплановано проведення закупівель ремонтних і будівельних  робіт. Особливість цих закупівель полягає в тому, що вони відбуватимуться за процедурами Світового банку.

Група управління субпроектом Світового банку в Рівненській області запрошує представників будівельних компаній взяти участь у семінарі з питань закупівель малих будівельних і ремонтних робіт у рамках проектів Світового банку.

Семінар проводить Ірина Шмельова – експерт Світового банку з питань закупівель.

Захід відбудеться 25 травня 2016 р. в приміщенні Рівненської обласної державної адміністрації за адресою:  м. Рівне, майдан Просвіти 1, каб. 601.

Початок о 12.00 год.

З метою належної організації роботи просимо представників компаній обов’язково зареєструватися. Для участі в семінарі потрібно надіслати електронний лист за адресою rivnegus@gmail.com, вказавши в темі «Реєстрація на семінар». У самому листі потрібно вказати назву та контактні дані компанії, а також прізвища та імена учасників семінару (не більше двох від однієї організації).

Зверніть увагу! Заявки для участі в семінарі прийматимуться до 12.00 год. 24 травня 2016 року.

Додаткова інформація  за телефонами:

+38 050 339 91 54

+38 098 552 99 33

Матеріали:
Назва Файл укр Файл англ