Назва субпроекту:
Складова розвитку системи охорони здоров’я Вінницької області, направлена на покращення медичної допомоги хворим із серцево-судинною патологією
Термін реалізації:
2015 - 2019 роки

Сторінка містить інформацію про новини та події, які відбулись в рамках реалізації даного субпроекту (кластеру)

2
 • 14.12.2017

  Як попередити гострий інсульт та інфаркт міокарда?

  За 9 місяців 2017-го вінничан , які перенесли гострий інсульт, побільшало у порівнянні з попереднім роком. Старіння населення , неефективне лікування гіпертонії, невчасна діагностика цукрового діабету, атеросклерозу та аритмії — фактори, що неабияк шкодять серцю і судинам.
 • 17.11.2017

  Будівництво кардіоцентру: компанії готують пропозиції

  16 листопада 2017 року в Департаменті охорони здоров’я Вінницької ОДА відбулась передтендерна зустріч Групи управління субпроектом з представниками компаній, які мають намір взяти участь у міжнародних торгах щодо будівництва регіонального клінічного лікувально-діагностичного центру серцево-судинної патології в м. Вінниці.
 • 10.11.2017

  Передтендерна зустріч щодо будівництва кардіоцентру

  На передтендерній зустрічі, щодо будівництва кардіоцентру, учасники торгів зможуть ознайомитися з умовами тендерної документації, виїхати на ділянку, де відбуватиметься будівництво, а також отримати відповіді на запитання щодо підготовки тендерних пропозицій.
 • 19.10.2017

  Запрошення до участі у торгах № ICB-5.1.2

  Оголошуються міжнародні конкурсні торги на будівництво Вінницького регіонального клінічного лікувально-діагностичного центру серцево-судинної патології
 • 09.10.2017

  Без групи ризику: оптимістичні прогнози для Вінницького кардіоцентру

  Обнулити групу ризику, до якої вже сьогодні входить 3200 вінничан із серйозною патологією судин патологією серця, — пріоритетне завдання інвестиційного субпроекту «Складова розвитку системи охорони здоров'я Вінницької області, направлена на покращення медичної допомоги хворим із серцево-судинною патологією». Доки готується його активна фаза, у межах співфінансування міського та обласного бюджетів вдалося безкоштовно обстежити тисячу хворих із небезпечної групи та простентувати, у показаних випадках, кожного по одній критичній судині. Протягом 2015-2017 рр. витрати склали 10 млн грн.
 • 21.09.2017

  Всім потенційним учасникам міжнародних конкурсних торгів № ІСВ-5.2.3

  Зміни № 2 до тендерної документації № ІСВ-5.2.3
 • 18.09.2017

  Обладнання для Вінницького кардіоцентру: 6 компаній надали пропозиції

  Універсальна УЗД-система, дефібрилятор та апарат штучної вентиляції легенів — високоточне сучасне обладнання для порятунку хворих із серцево-судинними захворюваннями в рази посилить можливості Вінницького кардіоцентру та закладів, що надають меддопомогу на первинному і вторинному рівнях. У межах інвестиційного субпроекту «Складова розвитку системи охорони здоров'я Вінницької області, направлена на покращення медичної домоги хворим із серцево-судинною патологією» було оголошено міжнародні конкурсні торги, щоб отримати пропозиції постачальників обладнання і оцінити їх за процедурами Світового банку.
 • 11.09.2017

  Міжнародні контракти, що змінюють вінницьку медицину

  7-8 вересня 2017 у Києві за ініціативи МОЗ відбувся семінар, присвячений проміжним підсумкам реалізації в Україні спільного зі Світовим банком інвестиційного субпроекту «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей». Протягом двох останніх років він впроваджується у 8 областях держави, зокрема й у Вінницький.
 • 08.09.2017

  Всім потенційним учасникам міжнародних конкурсних торгів № ІСВ-5.2.3

  Зміни № 1 до тендерної документації № ІСВ-5.2.3
 • 05.09.2017

  Повідомлення про присудження договору № SH/5.3.1.1

  Назва пакету закупівель: Виготовлення друкованих інформаційних матеріалів
 • 05.09.2017

  Всім потенційним учасникам міжнародних конкурсних торгів № ІСВ-5.2.1.1

  Зміни № 2 до тендерної документації № ІСВ-5.2.1.1
 • 31.08.2017

  1000 примірників практичного посібника видано для медичних працівників

  1000 примірників практичного медичного посібника «Ішемічна хвороба серця, гострий коронарний синдром. Ключові положення» видано завдяки співпраці Департаменту охорони здоров’я Вінницької ОДА та ВНМУ ім. Миколи Пирогова.
 • 23.08.2017

  Всім потенційним учасникам міжнародних конкурсних торгів № ІСВ-5.2.1.1

  Зміни № 1 до тендерної документації № ІСВ-5.2.1.1
 • 28.07.2017

  План екологічного менеджменту: узгоджено і перевірено

  27 липня Вінниччину з робочим візитом відвідали представники і представниці Світового Банку. Як проходять питання з будівництва регіонального центру серцево-судинної патології та як посилити зміст плану екологічного менеджменту — київська команда узгодила з вінницькими колегами складні питання і надала консультації.
 • 14.07.2017

  Громадські обговорення: план екологічного менеджменту

  У межах реалізації регіонального субпроекту «Складова розвитку системи охорони здоров’я Вінницької області, направлена на покращення медичної допомоги хворим із серцево-судинною патологією» був розроблений план екологічного менеджменту будівництва Вінницького регіонального клінічного лікувально-діагностичного центру серцево-судинної патології, основною метою якого є оцінка екологічних та соціальних впливів щодо своєчасного попередження потенційних негативних наслідків для довкілля та соціального середовища при реалізації субпроекту відповідно до вимог чинного законодавства.
 • 24.05.2017

  Повідомлення про результати закупівлі та присудження договору

  Назва договору: Інжинірингові консалтингові послуги супроводу будівництва
  Ідентифікаційний номер: SPIH-QCBS-5.1.1
 • 24.05.2017

  Підписано два контракти, які поліпшать медичну допомогу на Вінниччині

  Харківська компанія забезпечить заклади охорони здоров’я області телеметричним обладнанням, а іспанські партнери будуть здійснювати професійний супровід будівництва нового Кардіоцентру у Вінниці. Підписання двох важливих контрактів відбулося 23 травня 2017 року в межах впровадження спільного зі Світовим банком інвестиційного субпроекту «Складова розвитку системи охорони здоров'я Вінницької області, направлена на покращення медичної допомоги хворим із серцево-судинною патологією».
 • 04.05.2017

  Повідомлення про результати торгів та присудження договору

  Проект: «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей»
  Країна: Україна
  Номер проекту: 8475-UA
  Субпроект: «Складова розвитку системи охорони здоров’я Вінницької області, направлена на покращення медичної допомоги хворим із серцево-судинною патологією»
 • 26.04.2017

  Вінницький субпроект: завдання на 2017-ий

  Перші зрушення на шляху оптимізації маршруту пацієнта до лікувального закладу та завдання щодо зниження смертності від серцево-судинних патологій – такі завдання звучали для медичних закладів області на робочій нараді 25 квітня 2017року.
 • 10.04.2017

  Будівництво карідоцентру - громадські слухання

  31 березня 2017 року в актовій залі ЦПМСД №1 м.Вінниці відбулися громадські слухання по обговоренню проекту Плану екологічного менеджменту будівництва майбутнього Вінницького регіонального клінічного лікувально-діагностичного центру серцево-судинної патології. Учасників зібрання цікавив передовсім потенційний вплив цього будівництва на навколишнє середовище та жителів прилеглих до будмайданчика домогосподарств.
 • 01.03.2017

  Якісна документація — успіх майбутніх закупівель!

  Вінницький субпроект, спрямований на допомогу хворим із серцево-судинною патологією, отримав матрицю пріоритетів та показники ефективності для формування документації щодо закупівлі будівельно-монтажних робіт.
 • 10.02.2017

  Засідання групи управління субпроектом

  10 лютого в приміщенні Вінницької ОДА відбулось засідання групи управління субпроектом «Складова розвитку системи охорони здоров’я Вінницької області, яка направлена на покращення медичної допомоги хворим із серцево-судинною патологією» щодо питань етапності реалізації субпроекту, підготовки тендерної документації в межах закупівлі будівельно-монтажних робіт для нового кардіоцентру, а також закупівлі медичного обладнання.
 • 01.02.2017

  Громадські обговорення: план екологічного менеджменту

  У межах реалізації регіонального субпроекту «Складова розвитку системи охорони здоров’я Вінницької області, направлена на покращення медичної допомоги хворим із серцево-судинною патологією» був розроблений план екологічного менеджменту будівництва Вінницького регіонального клінічного лікувально-діагностичного центру серцево-судинної патології, основною метою якого є оцінка екологічних та соціальних впливів щодо своєчасного попередження потенційних негативних наслідків для довкілля та соціального середовища при реалізації субпроекту відповідно до вимог чинного законодавства.
 • 30.01.2017

  На Вінниччині розкрито фінансові пропозиції

  На інжиніринговий та консалтинговий супровід будівництва майбутнього Вінницького регіонального клінічного лікувально-діагностичного центру серцево-судинної патології (контроль якості будівництва третьою стороною) претендували 17 компаній.
 • 14.11.2016

  З 17 компаній 5 взяли участь у тендері на закупівлю медичного обладнання

  10 листопада о 10 ранку офіційно закінчився термін подачі тендерних пропозицій на закупівлю за процедурами Світового банку медичного обладнання для закладів охорони здоров’я Вінницької області, зокрема діючого Вінницького регіонального клінічного лікувально-діагностичного центру серцево-судинної патології, дистанційно-діагностичного підрозділу центру, центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, а також закладів вторинного і первинного рівнів меддопомоги. Тендерну документацію придбали 17 компаній.
 • 27.10.2016

  Прес-конференція щодо навчаннь лікарів

  288 лікарів Вінницької області та м. Вінниці впродовж вересня та жовтня пройшли навчання з правильної діагностики серцево-судинних патологій .
 • 25.10.2016

  Лікарів Вінниччини навчають правильно розпізнавати серцево-судинні недуги

  Лікарів з шести районів Вінницької області та міста Вінниці навчають правильно діагностувати критичні стани у хворих із серцево-судинною патологією. Щотижневі тренінги відбуваються на базі Вінницького обласного онкологічного диспансеру за участі науковців Вінницького національного медичного університету ім.М.Пирогова та фахівців Вінницького регіонального клінічного лікувально-діагностичного центру серцево-судинної патології.
 • 11.10.2016

  Міжнародні ініціативи «Stent of life»

  Як зменшити на Вінниччині смертність та госпітальну летальність від серцево-судинних патологій?Яким чином організувати швидку логістику хворих з інфарктом міокарда до профільного лікувального закладу? Навіщо обласному центру ще один рентген-операційний блок з ангіографом? Ці питання 10 жовтня обговорювали учасники науково-практичної конференції «Регіональна реперфузійна мережа - національний стандарт лікування Гострих Коронарних Синдромів", яка відбулася в рамках Міжнародної ініціативи «Stend of life».
 • 04.10.2016

  Субпроект Світового банку у Вінницькій області: підсумки першого року

  3 жовтня у прес-центрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації відбулася прес-конференція щодо підсумків першого року впровадження спільного зі Світовим банком інвестиційного субпроекту «Складова розвитку системи охорони здоров'я Вінницької області, направлена на покращення медичної домоги хворим із серцево-судинною патологією».
 • 16.09.2016

  Сучасний метод лікування раку освоїли вінницькі хірурги

  15 вересня в обласному центрі відбулась унікальна для регіону подія: бригада вінницьких лікарів під керівництвом одного з кращих у Європі ендоваскулярних хірургів, професора Юрія Авдосієва, провела кілька операцій з хіміоемболізації. Формат майстер-класу професор обрав, аби поділитися власним багаторічним досвідом з колегами і дати можливість в майбутньому розвивати на Вінниччині цю методику лікування онкозахворювань. Участь в операції взяли фахівці ВОКОД та Вінницького регіонального клінічного лікувально-діагностичного центру серцево-судинної патології. Кілька місяців тому вони уклали угоду про співпрацю, адже перші спеціалізуються на лікуванні раку, а другі – мають практичні навички ендоваскулярних втручань і необхідне для цього обладнання.
 • 12.09.2016

  Телеметрична медицина – запорука швидких і точних діагнозів

  У випадку, коли є підозра на гостре порушення в діяльності серцево-судинної системи, час на порятунок пацієнта починає вимірюватись у годинах. Важливо не просто терміново, у будь-який час доби зробити електрокардіограму, але й кваліфіковано інтерпретувати її. У Вінницькій області таку роботу вже понад рік виконує Консультативний телеметричний центр, створений в рамках впровадження регіонального спільного із Світовим банком субпроекту. Сюди дистанційно по каналах зв’язку надходять ЕКГ від лікарень, амбулаторій та бригад швидкої допомоги і вже за кілька хвилин медичний працівник отримує попередній діагноз та рекомендації кардіолога-консультанта щодо раціональної тактики лікування та маршруту пацієнта.
 • 25.08.2016

  Чотири компанії претендують на інжиніринговий та консалтинговий супровід

  23 серпня у Вінниці відбулася процедура розкриття технічних пропозицій, надісланих на конкурс щодо інжинірингових консалтингових послуг супроводу будівництва Вінницького регіонального клінічного лікувально-діагностичного центру серцево-судинної патології. Конкурс проводиться в межах спільного проекту Світового банку та МОЗу України «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей».
 • 13.07.2016

  Повідомлення про присудження контракту

  Повідомлення про присудження контракту по закупівлі SH/5.4.6.1 "Комп'ютерна та офісна техніка для групи консультаційної підтримки субпроекту"
 • 13.07.2016

  Повідомлення про присудження контракту

  Повідомлення про присудження контракту по закупівлі SH/5.4.6.2 "Офісні меблі для групи консультаційної підтримки субпроекту"
 • 07.07.2016

  ОПЕРАЦІЯ НА ВІДКРИТОМУ СЕРЦІ: ПЕРШИЙ ДОСВІД ВІННИЦЬКИХ КАРДІОХІРУРГІВ

  47-річний мешканець с. Ровець Вінницького району, який 9 червня пережив операцію на відкритому серці, почувається добре, і наразі його виписали додому. До унікального на Вінниччині хірургічного втручання готувалися 3 місяці, а оперували вінницькі кардіохірурги разом із науковцями з Національного інституту серцево-судинної хірургії ім. М. М. Амосова.
 • 24.05.2016

  Запрошення до подання цінових пропозицій

  Департамент охорони здоров’я Вінницької обласної державної адміністрації в рамках субпроекту у Вінницькій області: «Складова розвитку системи охорони здоров’я Вінницької області, направлена на покращення медичної допомоги хворим із серцево-судинною патологією» проекту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» оголошує закупівлю комп?ютерної техінки для групи консультаційної підтримки субпроекту за методом «Закупівля у вільній торгівлі» (SH) за правилами Світового банку.
 • 10.05.2016

  Запит на надання висловлення зацікавленості

  Консультаційні послуги — індивідуальний консультант
 • 21.04.2016

  Стентування без альтернатив: вінницький досвід

  Стентування коронарних судин — практично безкровна операція, що має мінімальні ризики та не потребує тривалого відновлюваного періоду. Для людей із хворими судинами чи підозрою на інфаркт — насправді прогресивний порятунок. У Вінницькому регіональному клінічному лікувально-діагностичному центрі серцево-судинної патології завдяки спільній зі Світовим банком реалізації інвестиційного субпроекту лише за березень провели 35 безкоштовних планових коронарографій та встановили 11 безкоштовних стентів.
 • 11.04.2016

  Відбулась конференція «Зупинити епідемію серцево-судинних катастроф»

  Смертність дорослого населення від хвороб системи кровообігу в Україні має невтішні показники. Серцево-судинні патології в останні кілька років набули масштабу епідемії. Шляхи її подолання 8 квітня обговорили учасники науково-практичної конференції, яка відбулася у стінах Вінницького національного медичного університету.
 • 04.03.2016

  Інжинірингові консалтингові послугу супроводу будівництва

  Висловлення зацікавленості на виконання Інжинірингових консалтингових послуг супроводу будівництва (QCBS)
 • 19.02.2016

  На Вінниччині продовжується реалізація проекту СБ

  16 лютого 2016 року місто Вінницю з робочим візитом відвідала делегація фахівців Світового банку та МОЗ України.
  Відбулася зустріч з керівництвом Вінницької облдержадміністрації та Вінницької міської ради, Групою управління субпроектом.
  Учасники робочої наради були інформовані про стан впровадження регіонального інвестиційного субпроекту про хід проектних робіт нової будівлі КЗ «Вінницький регіональний клінічний лікувально-діагностичний центр серцево-судинної патології».
 • 05.02.2016

  29 січня відбулося засідання колегії Департаменту охорони здоров’я «Про результати діяльності медичної галузі області за 2015 рік та актуальні завдання на 2016» . Запрошеними на колегію були: Валерій Коровій - очільник облдержадміністрації, заступник го

  29 січня відбулося засідання колегії Департаменту охорони здоров’я «Про результати діяльності медичної галузі області за 2015 рік та актуальні завдання на 2016» .
  Запрошеними на колегію були: Валерій Коровій - очільник облдержадміністрації, заступник голови - Ігор Івасюк, Олексій Качур – заступник голови облради та Ярослав Хребтій – голова постійної комісії облради з питань охорони здоров’я та соціального захисту і зайнятості населення.
 • 09.12.2015

  Консультативно-ознайомча інформаційна поїздка спеціалістів в сучасні клініки Європи

  На етапі формування ескізного проекту будівлі Вінницького регіонального клінічного лікувально-діагностичного центру серцево-судинної патології 06.10.-20.10.15 року здійснена консультативно-ознайомча інформаційна поїздка спеціалістів в сучасні клініки Європи. За результатами поїздки опрацьовані та внесені зміни до ескізного проекту.
  30.11.15р. відбулася презентація ескізного проекту у Вінницького міського голови.
 • 30.07.2015

  30.07.2015 року в Могилів-Подільській обласній лікарні інтенсивного лікування, відбулась виїзна колегія ДОЗ та К ОДА

  30.07.2015 року в Могилів-Подільській обласній лікарні інтенсивного лікування, відбулась виїзна колегія Департаменту охорони здоров’я та курортів облдержадміністрації «Про підсумки діяльності галузі охорони здоров’я регіону у І півріччі 2015 року та актуальні завдання на ІІ півріччя поточного року» за участью керівників ДОЗ та К, членів колегії та головних лікарів закладів охорони здоров’я Вінницької області
 • 04.03.2015

  Робоча нарада в Вінницькій області

  Проведено нараду з питань інформатизації за участі експрта Світового банку Златана Сабікв в режимі телеконференції