Назва субпроекту:
Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системами кровообігу у Волинській області

2
 • 23.10.2018

  У Ковельській районній лікарні запрацював ангіограф

  У центральній районній лікарні Ковельського міськрайонного територіального медичного об’єднання запрацювала сучасна рентген-ангіографічна система. Надсучасне обладнання для Ковельського медзакладу, вартістю 600 тис доларів США, було придбано за кошти спільного проекту Світового банку та МОЗ України «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» у Волинській області.
 • 22.10.2018

  Ковельська лікарня отримала новітнє обладнання для обстежень і операцій

  У Ковельському міськрайонному територіальному медичному об'єднанні ввели в експлуатацію сучасну рентген-ангіографічну систему.
 • 22.10.2018

  У Ковельському МТМО – новітнє обладнання

  У Ковельському міськрайонному територіальному медичному об’єднанні встановили рентген-ангіографічну систему вартістю у понад 600 тисяч доларів. Відкриття облаштованого відділення відбулося у п’ятницю, 19 жовтня 2018 року.
 • 19.10.2018

  У ковельській лікарні завдяки новому обладнанню рятуватимуть сотні життів

  У центральній районній лікарні Ковеля встановили рентген-ангіографічну систему, вартістю у понад 600 тисяч доларів.
 • 18.09.2018

  На Волині відремонтують ще 18 амбулаторій

  На Волині розкрили черговий тендер на ремонт і реконструкцію приміщень під амбулаторії. Адже у краї триває реалізація субпроекту «Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу у Волинській області» проекту «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей».
 • 09.09.2018

  За гроші Світового банку на Волині відремонтують амбулаторії

  На Волині у рамках реалізації будівельного компоненту Субпроекту Світового банку та Міністерства охорони здоров'я України «Вдосконалення медичної допомоги хворим із хворобами системи кровообігу у Волинській області» підписано 6 договорів на виконання робіт із ремонту та реконструкції приміщень під амбулаторії загальної практики-сімейної медицини.