ЗАПРОШЕННЯ ДО ПОДАННЯ ЦІНОВИХ ПРОПОЗИЦІЙ № SH 6.3.1.3

  • Дата новини:
  • Компонент:
  •  
  • Субпроект:

Проект: «Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей»

Субпроект «Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу у Волинській області»

Уряд України отримав від Міжнародного банку реконструкції та розвитку позику №8475-UAвід 19.03.2015р. на цілі проекту «Поліпшення здоров'я на службі у людей». Частина коштів цієї позики має бути використана для оплати послуг конференц-сервісу в рамках проведення навчальних модулів для медичного персоналу та науково-практичної конференції.

Група управління субпроектом у Волинській області запрошує охочих підтвердити свою зацікавленість щодо участі у тендерах для надання послуг конференц-сервісу.

Зацікавлені організації мають надати інформацію на підтвердження достатньої кваліфікації для виконання робіт, а саме:

  1. Доведений досвід в організації навчальних заходів, конференцій тощо, не менше ніж 3 роки;
  2. Мінімальна кількість проведених навчальних заходів, конференцій, тощо за участю не меншою ніж 50 учасників - 3 заходи;

 

Бажано:

  1. Досвід роботи в міжнародних проектах або співпраця з міжнародними організаціями.

Відбір здійснюватиметься відповідно до Керівництва Всесвітнього Банку: «Керівні положення: Закупівлі за позиками МБРР та кредитами МАР» (січень 2011 року, зі змінами станом на липень2014 року).

Зацікавлені організації можуть отримати додаткову інформацію з 9:00до 18:00з понеділка по п’ятницюза зазначеною нижче адресою та за тел. 0332-777-207.

Листи-зацікавлення мають бути надіслані до 18.04.2018р. на адресу:

Управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації, м. Луцьк, вул. Прогресу, 7, каб.103, Спеціалісту з питань закупівель Халепі Іриніабо на ел.пошту:  volyn.wbproject@gmail.com.